fbpx
Події
Ким насправді є мама Стефанія з пісні гурту Kalush Orchestra

Популярна тепер на увесь світ українська пісня, з якою гурт Kalush Orchestra поїхав на “Євробачення”, присвячена матері фронтмена гурту – Стефанії Псюк, яка живе та працює в місті Калуш Івано Франківської області.

Будучи ще молодою жінка працювала на місцевому хімічному заводі, потім створила власний бізнес, зараз же вона працює продавчинею в магазині. Людина – геть непублічна, тому ніяковіє від уваги синових фанів та від інтерв’ю, йдеться в “ТСН”.

Великим здивуванням та відкриттям для блогерів-оглядачів “Євробачення”, які всіляко захоплювалися українським гуртом, було те, що ця чудова композиція присвячена не коханій дівчині, а мамі

Здається, що Стефанія й сама досі ніяк не оговтається від того, що син прославив її на весь світ.

«Мені напевно під чорною панамою треба ходити, а Олег – під рожевою, щоб нас не впізнавали. Ну, реально! Пішла на базар, жінка: “О, Стефанія – зіркова мама. Можна сфотографуватися?”. Та можна, але це якби з моїм сином, розумію. А я нащо?!», – розповідає жінка.

Пані Стефанія підтримує будь-який вибір сина. Свого часу з розумінням віднеслася до його небажання стати серйозним комп’ютерником, і стати частиною, як їй здавалося, легковажного шоубізнесу. А тепер, прихильниця пісень Винника, вона не просто знає – слухає увесь репертуар Kalush Orchestra.

«Для мене то, як щось нове було. Але зараз подобаються мені його пісні, з цими етнічними вставками. Всі коментарі читаю, цікаво, що люди думають», – каже мама лідера гурту.

А от з тим, як одягається син-репер, пані Стефанія ніяк не змириться.

«Коли Олег почав писати реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так ходять бомжі. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більші», – пригадує мама музиканта.

Пані Стефанія хотіла зробити сину сюрприз – без попередження приїхати до Турину на фінал “Євробачення”. Не склалося, бо в останню мить підвело здоров’я.

За матеріалами: ТСН.

Фото: Інстаграм Kalush Orchestra.

05/17/2022