fbpx

Квіти на перше побачення: який букет обрати та як подарувати

Квіти на перше побачення: який букет обрати та як подарувати

Найчастіше перше побачення має на увазі те, що ви ще не знаєте переваги один одного, у тому числі й те, які саме квіти подобаються вашій обраниці. Найкращими кольорами для першої романтичної зустрічі є:

троянди – традиційний універсальний варіант для зустрічі з коханою, при цьому на першому побаченні доречно дарувати букет рожевого або білого кольору, щоб висловити свої ніжні почуття;

тюльпани та ромашки – оптимальні весняні композиції, ці квіти є символом довіри, чистоти та невинності;

орхідеї – ці квіти можуть справити неймовірне враження, вони унікальні за своїми забарвленням, а також мають екзотичну форму.

Крім того, до букета можна додати записку із приємним посланням. Це найкраще підходить у ситуації, якщо замовляєте квіти з доставкою.

Чи важливий колір букета на першому побаченні

Перед тим як вирушати до дівчини на побачення, спершу варто грамотно вибрати потрібний букет. При цьому не завжди обов’язково йти в магазин, адже можна зробити замовлення через інтернет і він буде доставлений вам у потрібний момент. Окрім самих кольорів, також варто звернути увагу на відтінок букета. Флористи рекомендують вибрати такі варіанти:

рожеві композиції – ці квіти відмінно підходять для молодих дівчат, оскільки цей колір є символом ніжності та юності;

білі – виражають чистоту помислів, чесність стосовно своєї обраниці;

червоні – символізують пристрасть, червоні квіти даруються дівчатам, від яких чекають почуття любові у відповідь;

жовті – цей відтінок означає добрий настрій.

Крім того, в одному букеті можна поєднати кілька відтінків. Окрему увагу варто приділити кількості квітів у флористичній композиції. Всього 1 квітка – це простий знак уваги, 3 квітки виражають інтерес та повагу. Якщо піднести 5 кольорів, то це вже визнання у почуттях, 7 символізують обожнювання, 9 кольорів можуть дарувати пристрасні шанувальники. Максимально допустима кількість кольорів на першому побаченні – 11 штук.

Коли найкраще подавати квіти дівчині на побаченні

На першому побаченні, швидше за все, ви захочете прогулятися, сходити в кіно, посидіти у кафе чи ресторані. У цій ситуації букет квітів може стати справжнім тягарем – дівчині потрібно буде весь час вашої зустрічі носити його із собою. Це не зовсім зручно.

У цій ситуації можна зробити простіше – замовте букет з доставкою, який вам принесе кур’єр флористичного салону в будь-яке вказане місце вже наприкінці побачення. У цьому випадку обраниця буде приємно вражена вашою винахідливістю і із задоволенням прийме подарунок – свіжі, прекрасні квіти. Тоді можете не сумніватися, що друге побачення відбудеться.

You cannot copy content of this page