fbpx
Без рубрики
Курс Bitcoin встановив новий історичний рекорд

Минулі вихідні стали знаковими для першої і найпопулярнішої криптовалюти на сьогоднішній день – Bitcoin (біткоін), курс якого встановив новий історичний рекорд.

Так, в суботу, 5 серпня вартість біткоін різко почала зростати і досягала $3359 за монету. Така ціна стала абсолютним історичним рекордом біткоіну. Останній раз криптовалюті вдавалося подолати позначку у $3000 у червні цього року, після чого курс біткоіну кілька разів падав і знову піднімався.

Ще минулої п’ятниці біткоін торгувався у межах $2800-2900, а на момент написання матеріалу – близько $3280. Таким чином, вартість криптовалюти за вихідні зросла на $400 або більше, ніж на 12%.

Вартість іншої популярної криптовалюти – Ethereum (ефір) також рушила вгору. За вихідні, згідно з даними coindesk, курс ефіру піднявся до $270, тоді як в п’ятницю його вартість перебувала близько $223.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют за вихідні піднялася вище $113 млрд, тоді, як 4 серпня вона коливалася біля позначки в $101 млрд.

Читайте також:   Курс валют на 7 серпня : євро після активного зростання впав

Джерело.