fbpx
Дозвілля
Курорти у Європі стали дешевшими за українські: скільки коштує відпочити цього літа

Європа дешевшає через посилення авіасполучення. Європа та Туреччина дешевшають, а Україна дорожчає. Скільки коштує відпочинок цього літа і чи вплинув на ціни безвіз, який відкрив кордони західних курортів сьогодні, 11 червня, пише ТСН.

Киянка Наталя – мандрівниця зі стажем. Щороку жінка з родиною намагається відвідати теплі краї. Подорожують здебільшого навесні чи восени. Родина надає перевагу готелям для сімейного відпочинку, щоб син міг ходити до спортзалу, а донька – до ігрового клубу. Її чоловіку подобається море та формат all inclusive.

Читайте також: До ЄС вже в’їхали 20000 українців, названо причини 4-х відмов

Ідеально для цього підходить Туреччина. Цьогоріч Наталя з родиною обрали саме її. Через вступ старшого сина до вишу відпочивати поїдуть в серпні. Ціна турів порівняно з минулим роком нижча, зокрема, через падіння курсу долара.

Тур на тиждень можна придбати навіть за 5700 гривень на одну людину за програмою “все включено”. І здешевшала не лише Туреччина, а й Європа. Дешевшає Європа через посилення авіасполучення.

Кількість чартерних рейсів збільшено вдвічі майже за всіма напрямками. Особливо це помітно в європейському напрямку, за Іспанією.

Гарячі тури до цієї спекотної країни можна придбати за 8700 гривень за 7 днів. І це зі сніданками та вечерями. Мальта коштуватиме 10 тисяч за 7 днів зі сніданками. А ось відпочити в Україні, порівняно з минулим роком, стало дорожче, імовірно, через підвищення зарплат українців.

І турагенти відзначають – все частіше люди змінюють рідне Чорне море та Карпатські гори на закордон.

Для порівняння відпочинок, наприклад, в Одесі на 5 днів і відпочинок в Греції – приблизно одна й та сама ціна. І люди, щоб змінити картинку, обирають відпочинок в Греції.

Читайте також: Українські прикордонники показали на мапі завантаженість на межі з ЄС у день безвізу

Йдеться про ціну в неймовірні 17 з половиною тисяч гривень з людини за 5 ночей. Але це за умов тотожного сервісу та харчування в Одесі та на курортах Греції. Якщо ж взяти житло в приватному секторі, приміром, Затоки, без харчування і доїхати туди потягом – ціна за тиждень відпочинку складе 5000 гривень. За тижневу відпустку в Карпатах зі сніданками віддасте 2500-3500 гривень.