fbpx
Дозвілля
– Куди йдеш? Ти тільки увійшов, – не зрозуміла сенсу почутих слів Катерина. Віктору навіть шкода жінки стало, але змінити нічого не міг – молода коханка чекала дитину. Тож рішення свого змінити не міг

Хочу розповісти про чоловіка, у якого сивина в голові, а любить погрішити. Звуть його Віктор, йому 60 років.

Віктор колишній службовець. Після виходу на пенсію за вислугою, зайнявся приватним підприємництвом. Справи до цього дня йдуть добре, бізнес вдався. Але розповідь не про це.

Зі своєю дружиною Катериною Віктор прожив 33 роки. Виростили вони і одружили двох синів, які подарували їм онуків. Тепер здавалося б живи та радій.

Але Віктору стало нудно з його немолодою дружиною, яка була молодша на 4 роки. Його тягнуло на підкорення красунь, а заможність дозволяла привертати їхню увагу та любов. Він почав затримуватись на так званій роботі, а по вихідним начебто з друзями їздити на риболовлю.

Катерина, як вірна дружина, чекала його вдома з борщем і пиріжками. Все життя вона присвятила чоловікові і дітям. Заміж вийшла, коли вчилася в медичному училищі. Його вона не закінчила, тому що чоловіка зарахували на службу в Югославію.

Згодом пішли діти. Пізніше переїзд на інше місце служби. Працювала Катерина завжди десь біля чоловіка. Але повної освіти вона не здобула.

І ось, одного разу дочекалася Катерина чоловіка з чергової риболовлі.Почала розігрівати обід, а Віктор їй заявляє мало не з порога:

– Катерина, нам треба поговорити. Я йду від тебе.

– Куди йдеш? Ти тільки увійшов, – не зрозуміла сенсу почутих слів Катерина.

Віктор подивився на дружину. Йому стало шкода її, все-таки 33 роки разом – не жарт! Та й діти не зрозуміють. Але, рішення прийнято.

Сказати, що Катерина від такого повороту долі була була трохи не в собі – це не сказати нічого! Вона довго приходила в себе, їй не вірилося, що чоловік може так з нею вчинити. Спасибі синам, дуже підтримали її. А молодший син після такого вчинку батька припинив з ним спілкування.

Віктор пішов жити до молодої дамочки 36 років. Лариса – гарна блондинка з поганим характером. У неї за плечима вже був один шлюб, від якого є син 6 років. Чоловік її теж був старше років на 15 і повністю забезпечував її. Тому Лара не звикла працювати, мала бажання жити на всьому готовому. Після розлучення з чоловіком, який від неї втік, вона стала шукати нового татуся для сина.

І таки вона знайшла Віктора в заміському клубі, куди він приїздив з друзями відпочивати. Колишній службовець виглядає привабливо – дається взнаки виправка, завжди поголений, одяг відпрасований. Отже вирішила Лариса його прибрати до рук.

У Віктора запаморочилась голова від красивої, доглянутої блондинки. Все закрутилося, і якось непомітно для себе він зрозумів, що не потрібна йому більше теперішня дружина, він хоче бути тільки з Ларочкою. А вона досить швидко повідомила йому, що чекає дитину. Дізнавшись про це він вирішив розлучитися з дружиною і почати нове життя. Діти виросли. Катерина не пропаде, не маленька, так що, все вирішено!

Вони офіційно одружилися, після появи дитини. А через рік вона знову чекає другу дитину. В результаті – двоє маленьких своїх дітей і старший син від першого шлюбу Лариси. Життя стало якесь напружене. Молода дружина постійно просила гроші на різні дрібнички, дорікала що втомилася від побуту і хоче на море. Завжди телефонувала Віктору дізнатися, коли він прийде з роботи додому.

А Віктору додому зовсім не хотілося. Хотілося тиші, спокою, затишку. Часто він згадував борщ і пиріжки Катерини. Лариса зовсім готувати не вміла, а годувала його готовою їжею. Почались негаразди з травленням. Ночами погано спав. Ще Лариса постійно вимагала уваги, а Віктору просто хотілося лягти і заснути.

На тлі цього і справи в бізнесі стали йти гірше. А згодом прихопив моторчик. На щастя, все обійшлося, але, як спеціалісти сказали, що вже треба берегтися. І ось в такому стані почав жити Віктор. Як хотілося все повернути назад, бути поруч з Катею, вести на дачі під шашличок бесіди з дорослими синами, няньчитися з онуками … Яким він був недалекоглядним!

Тепер двох маленьких дітей треба піднімати на ноги, та й пасинка теж. І дружина, як четверта дитина. Та й не дружина, а лялька! Такі думки відвідували Віктора щодня …

А як справи у Катерини?

У неї все добре. Оговтавшись після розлучення з чоловіком, вона багато часу проводила з онуком. Жила на зарплату, а пенсію збирала на подорожі, та й діти допомагають гарно. Стала їздити за кордон, завела в інтернеті блог про подорожі пенсіонерки і з задоволенням його веде!

А про чоловіка Віктора, якщо і згадує, то тільки з жалем. Вона від старшого сина чула про його життя з молодою вродливою дружиною. Нікому такого щастя не побажаєш!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.