fbpx
Події
Кривaвий нaпaд aкули в Єгипті: українка розповіла про новий випадок

У Єгипті на курорті Марса-Алам після кривaвoгo нaпaдy aкyли на дівчину відпочиваючі знову бачили хижaкa.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла дружина київського рятувальника Ольга Білецька-Сизченко, що стала свідком події.

“Про ще один випадок ніхто не знає… На наступний день після інциденту з aкyлoю ми з нашими родичами і друзями – всього вісім осіб дорослих і п’ятеро неповнолітніх дітей – попливли на орендованій яхті вздовж рифа на екскурсію. Після прибуття ми побачили ще приблизно три таких яхти з пірнальниками, дайверами і дітьми, які також перебували у воді”, – зазначила Білецька-Сизченко.

Вона розповіла, що разом з усіма відпливала на метрів 100 від яхти, щоб подивитися на риб і черепах.

“Коли я з групою поверталася, побачила свого чоловіка і нашого друга Діму на надувному човні. Після випадку з aкyлoю на пляжі, вони по інтуїції дивилися у воду. І біля човна, на якому пливли, побачили aкулу. Саме вони, не капітан. Моментально стали кричати: “aкулa” і разом з помічником капітана яхти відганяли від нас величезну aкулу, яка наблизилася метрів на 5-10 до нас”, – повідомила туристка.

За її словами, хтось встиг залізти на кораловий риф, а когось витягли на човен і відвезли до яхти. Крім того, були евaкуйовaні туристи з сусідніх яхт.

“Після того, як всі евaкуювaлися, aкулa довгий час плавала біля нашої яхти. І мені здається, що це не поодинокий випадок у Єгипті, тільки там всі про це мовчать, щоб не відлякувати туристів”, – резюмувала українка.

Читайте також: З народження носить моє прізвище: Фуксман підтвердив, що є батьком доньки Бережної (відео)

Джерело.