fbpx
Події
Крим наш!

Олена Антонова відома не тільки як активіст, який критикує державну систему окупованого Росією Криму, але і як душевна, чуйна людина, не здатна залишитися байдужою до чужого горя.

Олена вкотре розповіла у соціальних мережах сумну, але одночасно і надихаючу історію про реалії життя кримських татар на території окупованого півострова, якою з нею поділилася випадкова супутниця по дорозі до Новотроїцького.

— Хочу розповісти історію, мені її розповіла мешканка Сімферополя, яка їздила зі мною до Новотроїцького.

Їхати далеко, розговорилися, вони родина кримських татар, батьки яких пережили депортацію у 1944. Весь той жах, який їм довелося пережити, не опишеш. Роки депортації з думками про те, що вони обов’язково повернуться додому, до Криму. Вони в це вірили і ніколи не купували великих речей, жили скромно, збирали гроші. Мама цієї жінки говорила — купуй золото, щоб потім, коли повернемося до Криму, змогла його продати. Вони все життя жили з мрією повернутися!!!! І вони повернулися. Її мамі на той момент було 80 років, але не до свого будинку в Євпаторії, а до Сімферополя. І тут були труднощі, не давали землю, не брали на роботу. Влаштувалися, побудували будинок, народили дітей, отримали громадянство. І ось знову загроза депортації. Біль і розпач у серці цієї чудової жінки, але вона з таким теплом говорить про Україну, що нам, українцям, треба повчитися.

Мене здивувала розповідь про її 13-річного сина, який дуже любить Україну, «справжній кримськотатарський бандерівець». У нього в школі є урок української мови, і він один, розумієте, ОДИН, із усього класу, кримський татарин, ходить на урок, і вчителька для нього одного проводить урок. Та найцікавіше, він представляв свою школу на олімпіаді з української мови, і посів друге місце.
Я під великим враженням !!!!!!!!!!!!
Ось так, любі друзі, ці діти і є майбутнє Криму.
Ми впораємося з усіма труднощами, окупанти залишать нашу країну, прийде світ на Донбас, і все у нас буде добре, З НАМИ БОГ!!!!!!!
ТРИМАЙТЕСЯ!!!!!!!
МИ — ОДНА КРАЇНА!!!!!!!!!!!!!!
БЛАГОСЛОВИ НАС ГОСПОДИ!!!!!!!!!!!!! — пише Олена.

Читайте також: “Так страшно”: Світлана Лобода тужить за загиблими в авіакатастрофі Ту-154

Джерело.

facebook