fbpx

“Крик душі, якщо хочете”,- дочка Глаголєвої розкритикувала псевдо друзів і ЗМІ за “брехню і бруд”

Актриса Анна Нахапєтова, дочка російської артистки Віри Глаголєвої, яка раптово помepла в Німеччині, гнівно висловилася про “брехливі та брудні” матеріалах російських ЗМІ і неправдиві коментарі так званих друзів її матері.

Про це Нахапетова написала на особистій сторінці в Instagram, приклавши до посту фотографію Віри Глаголєвої, передає “Обозреватель”.

“Я звичайно знаю, що боротися немає сенсу, але кожен раз коли мені на очі потрапляє нова і нова стаття розумію, що не можу мовчати!” – зазначила вона, перерахувавши кілька прикладів.

“Хочу запитати актрису Марину Яковлєву, про яку дружбу Ви можете говорити, якщо розповідаєте про те, як зараз страждає мамин брат Борис, якого вже сім місяців немає в живих? Навіщо описувати якісь подробиці хвopoби, про які Ви не можете знати?” – обурилася Нахапєтова.

Читайте також: Татусева копія: син Тіни Кароль, як дві краплі води, схожий на Євгена Огіра(фото)

“Співачка Катя Лель, що цікаво, виявляється весь вечір стежила за мною на весіллі Насті і Саші, тепер же розповідає несамовиту історію, як все весілля проридала відчуваючи швидкий відхід мами. У Вас Катя, мабуть дуже багата фантазія і уява, продовжуйте краще втілювати її в своїй творчості. І звичайно апофеоз всього, анонімне інтерв’ю з “найближчою подругою”, в якому та стверджує, що Вірі було настільки погано, що вона збирала їй валізу і відправила на лікування. Це звичайно лише мала частина надрукованій ахінеї. Взагалі за ці дні з’явилася величезна кількість неправдивої інформації від нібито “близьких” друзів. Знаю, що повинна не звертати увагу, знаю, але не можу. Не можу читати всю цю брехню і бруд. Я кілька днів намагалася знайти телефони редакцій, але марно, тому пишу сюди. Крик душі, якщо хочете. Вам, хто піариться на цьому, хто друкує цю маячню, потім ще і передруковує все це – сором і ганьба!”,- підсумувала вона.

Наведені приклади актриса назвала лише малою частиною брехні нібито “близьких” та “друзів” її пoкійної матері.

Я конечно знаю, что бороться бесполезно, но каждый раз когда мне на глаза попадается новая и новая статья понимаю, что не могу молчать! И так, сразу хочу спросить актрису Марину Яковлеву, интервью которой можно прочитать почти в в каждом издании. Вы зачем это делаете, о какой дружбе Вы можете говорить, если рассказываете о том, как сейчас страдает мамин брат Борис, которого уже семь месяцев нет в живых. Зачем описывать какие то подробности болезни, о которых Вы по определению не можете знать. Певица Катя Лель, что любопытно, оказывается весь вечер следила за мной на свадьбе Насти и Саши, теперь же рассказывает душераздирающую историю, как всю свадьбу я прорыдала чувствуя скорый уход мамы. У Вас Катя, видимо очень богатая фантазия и воображение, продолжайте лучше воплощать ее в своём творчестве. И конечно апофеоз всего, анонимное интервью с “ближайшей подругой”, в котором та утверждает, что Вере было настолько плохо, что она собирала ей чемодан и отправила на лечение…. Это конечно лишь малая часть напечатанной ахинеи. Вообще за эти дни появилось огромное количество ложной информации от якобы “близких” друзей. Знаю, что должна не обращать внимание, знаю, но не могу. Не могу читать всю эту ложь и грязь. Я несколько дней пыталась найти телефоны редакций, но тщетно, поэтому пишу сюда. Крик души, если хотите…. Вам, кто пиарится на этом, кто печатает этот бред, потом ещё и перепечатывает все это – стыд и позор!

Публикация от Анна Нахапетова (@anahapetova)

You cannot copy content of this page