fbpx

Кремній для російських ракетних комплексів видобували на Сумщині-ДБР

Підприємство російського олігарха Дерипаски постачало з України до рф компоненти для виготовлення ракет. Про це повідомило ДБР 29 квітня на брифінгу.

«Під час досудового розслідування щодо зловживання службовим становищем посадовців держорганів слідчі ДБР встановили, що Глухівський кар’єр кварцитів, що належить офшорній компанії російського олігарха, здійснював незаконний видобуток високочистого кварциту, кремнію та інших мінералів у Баницькому родовищі на Сумщині», – зазначають у відомстві.

За оперативною інформацією, кремній міг використовуватися агресором під час виготовлення ракет, якими потім завдавались удари по мирних містах України.

За результатами спільних дій ДБР та Офісу Генерального прокурора вжито заходів щодо арешту корпоративних прав товариства Олега Дерипаски, земельних ділянок родовищ, іншого майна (тягачів, транспортних засобів) та підготовлено відповідне клопотання. Наразі майно передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Фото: Слово і Діло.

05/01/2022

You cannot copy content of this page