fbpx

Кремлівські ЗМІ запустили фейк, що Україна начебто відмовилася від херсонців, відключивши їм мобільний зв’язок: насправді зв’язок відключили самі загарбники

російське змі “росія 24” поширило неправдиву інформацію про те, що Україна начебто відмовилася від херсонців.

“Україна демонстративно відмовилась від жителів Херсонської області, відключивши їм мобільний зв’язок, заявив так званий радник глави Криму з інформаційної політики Олег Крючков”, – йдеться у повідомленні  ЗМІ окупантів.

Радник голови Офісу президента України Сергій Лещенко розвіяв цей черговий фейк росіян.

“Це неправда, Україна не виключала мобільний зв’язок для жителів Херсонщини. Цей зв’язок зник через знищення інфраструктури внаслідок бойових дій розв’язаних самою росією.

Для того, щоб контролювати місцеве населення, вони відключили мобільний зв’язок і підключають російський. Таким чином намагаються контролювати навіть соціальні мережі мешканців.

Тому що Херсонщина не здалася росії і діє рух опору, російська пропаганда розповсюджує брехню, бо боїться”, – зазначив Сергій Лещенко.

Передісторія

Раніше Міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров повідомив, що російські окупанти відключили зв’язок та інтернет в Херсонській та частині Запорізької областей.

Причинами відсутності зв’язку стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах.

“Роботи вже ведуться, зв’язок буде відновлено”, – зазначив Федоров.

Згодом, 4 травня, у Мінцифри повідомили, що ремонтні бригади відновили мобільний зв’язок у Херсоні, працюють мережі усіх трьох мобільних операторів.

Фото: ілюстративне

You cannot copy content of this page