fbpx

“Кремлівська шл*ха”: з’явилося відео бійки Парасюка з Вілкулом

Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк влаштував бійку з нардепом від “Опозиційного блоку” Олександром Вілкулом після ефіру на телеканалі “112 Україна”.

Конфлікт між політиками назрівав ще в прямому ефірі. Парасюк просив Вілкула “добирати слова” кажучи про конфлікт на сході України і події на Майдані, на що представник “Опозиційного блоку” натякнув, що його колега “слаборозвинений імбецил з освітою у 8 класів”.

Після закінчення ефіру Парасюк спробував прорватися до Вілкула, але був зупинений його охороною. Після позафракційний нардеп безуспішно спробував заблокувати Вілкула в приміщенні телеканалу, обізвавши його “кремлівської повією” і влаштувавши конфлікт з охоронцями опонента.

Не дивлячись на те, що Парасюк викликав на підмогу своїх прихильників, представнику “Опозиційного блоку” вдалося покинути офіс телеканалу. Пізніше нардеп заблокував автомобіль охорони “опозиціонера” і влаштував перепалку на стоянці.

“Товариш Вілкул безпосередньо в прямому ефірі ображав мене і моїх побратимів. Його охоронець напав не мене. Відбулася сутичка. Приїхали мої побратими, зловили машину Вілкула. Ми зараз напевно на ній залишимо багато повідомлень”, – заявив Парасюк.

Читайте також: Між Парасюком і Вілкулом сталася сутичка

https://www.youtube.com/watch?v=risLplFM5ag

https://www.youtube.com/watch?v=atQ14U6xHV0

https://www.youtube.com/watch?v=yGsDlhVXDxc

https://www.youtube.com/watch?v=jRAPE1FXsBA

Джерело.

You cannot copy content of this page