fbpx

Кравчук розповів правду про стан свого здоров’я

Перший Президент України Леонід Кравчук прокоментував інформацію про те, що йому провели операцію на серці. Він заявив, що інформація про поганий стан його здоров’я є перебільшеною.

Про це повідомляє 24канал

“Як належить, щовесни у травні я проходжу загальний аналіз. Поїхали у “Феофанію” – мій лікар сказав, що треба подивитись серце. І мені порадили, що краще до Інституту серця, де і апаратура є, і лікарі-віртуози. Вони подивились і знайшли в деяких судинах бляшки”, – розповів Кравчук.

Перший глава держави підтвердив, що в Інституті серця йому таки проводили певні медичні маніпуляції, проте їх не можна назвати операцією: “Ніякої операції не було”.

“Вони спеціальною апаратурою через артерію на руці заходять до серця, прибираючи бляшки, ставлять там стенти. Поставили – і все, я ходжу. Не було наркозу, я сам дивився, бачив на екранах, як це все на судинах відбувається”,
– розповів Кравчук.

Він зазначив, що невдовзі випишеться з лікарні. Наразі ж Перший Президент України перебуває під наглядом медиків. Вони повинні простежити, як організм відреагував на стенти.

Читайте також:МАРІЯ МАКСАКОВА ВІДВЕРТО РОЗПОВІЛА ПРО СВОЇ СТОСУНКИ З МАТІР’Ю

You cannot copy content of this page