fbpx

Красуня з Тернопільщини розповіла, чи варто брати участь у конкурсах краси

Краса – поняття індивідуальне та абстрактне: для когось краса – у бездонних блакитних очах, для когось – у довгому волоссі кольору спілого жита, хтось знаходить красу у стрункому стані, а хтось – у ніжному голосі. Але, по суті, зовнішня краса стає невиразною і тьмяною, якщо вона не доповнена красивою душею. У талановитої, розумної, красивої та доброї дівчини-теребовлянки Іванни Киби, зовнішня краса помножена на внутрішню.

Мабуть, саме й тому їй вдається здобувати перемогу у стількох конкурсах краси та завойовувати серця сотень глядачів. Іванна – студентка-другокурсниця Тернопільського національного економічного університету, але попри навчання дівчина знаходить час для свого хобі – танцю. Вона зазначає, що саме танець допомагає віднайти гармонію та відпочити від буденних справ, яких у дівчини вдосталь. Навесні дівчина стала 2-ою віце-міс Тернополя, за матеріалами Файне Місто Тернопіль

– Конкурс краси, у складі якого було 16 учасниць, організовували Ольга і Володимир Заверухи, представники національного комітету «Міс Україна». Я ж просто вирішила спробувати свої сили, адже сам конкурс досить цікавий. Для нас проводили різні тренінги, з нами займались, mis_konkurs2, вдосконалювали наші навички. Було важко, адже репетиції проходили щодня і виникали деякі труднощі у поєднанні навчання з підготовкою до конкурсу. Але з часом усі конкурсантки звикли до напруженого графіку. Сам конкурс складався із декількох виходів, серед яких були представлення та інтелектуальна частина. Ми розповідали, з якою квіткою себе асоціюємо.

Моєю квіткою була ромашка. Вона проста, але все одно її люблять люди, – каже Іванна Киба. – Так само і я залишилась простою, бо й досі не поборола своєї сором’язливості, навіть після конкурсу. Своєю перемогою я завдячую, насамперед, собі, своїй силі волі, адже якщо людина чогось сильно прагне, то обов’язково досягає мети. А ще вдячна своїм рідним, які постійно мене підтримували. Після виходу тернопільської газети мене почали впізнавати. Мушу визнати, що це досить приємно. А взагалі, з конкурсу винесла багато уроків. Я навчилася стримувати свої емоції та хвилювання, особливо під час фіналу. У майбутньому хочу брати участь у подібних конкурсах. Звісно, хотілося б підкорити головний конкурс «Міс України». Але, знаю, що до цього потрібно довго іти та наполегливо працювати, і я готова це робити.

А тим дівчатам, котрі бажають спробувати себе у конкурсах краси, дівчина бажає віри у себе, саморозвитку. Зазначає, що як багато працювати над собою та ніколи не опускати рук, тоді обов’язково усе вийде.

…Все вийде. Обов’язково! Варто тільки мати мрію та іти до неї! Бо природна краса у поєднанні з талантом та наполегливістю здатна перемогти будь-що. Краса ж бо – найсильніша зброя…

Романна БРЕЗДЕНЬ

Читайте також: Я ПОДЗВОНИВ ЇЙ ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ …

You cannot copy content of this page