fbpx

Красуня з маленького села на Тернопільщині підкорила США

Уляна Третяк (Войтюк) народилась у селі Мшанець, що на Теребовлянщині. Після закінчення Чортківського державного медичного коледжу у 2005 році пішла працювати медсестрою. Але в пошуках кращої долі, як сотні тисяч інших українців, у 2007 році подалась за кордон.

Нині з чоловіком Василем та синами Богданчиком і Денисиком проживає у місті Чикаго, штат Іллінойс.

Про надзвичайну вроду українок знає весь світ і тому нема нічого дивного, що Уляні вдалося поступити в модельну школу відомої в штаті Іллінойс балерини Яни Герман.

Після закінчення якої, уже як топ модель, Уляна брала участь у багатьох показах відомих в США брендів. Це: Atelier AZZA, Laurel Bridal Boutique, Maison de LaCour, Romantika Lingerie boutique, Zoya moda atelier, Red Paris, Viktoria’s closets boutique, Fraley Le, Hector-Havier Monarrez, Jovani, Olga DeNoGGa, Sensuelle Couture, Cattleya, Amanda Archer, Silkutopі… А також друкувалась на сторінках популярних глянцевих журналів «VS Chicago» та «Express».

Як зізнається сама Уляна нелегку працю моделі можна вмістити у фразі «Крізь терни до зірок». Не легкий хліб моделі, адже в кожному виді праці топ-моделі: фотосесії, відеозйомки, робота на подіумі щораз по іншому слід себе проявляти.

Читайте також: Голий Дантес з пляшкою води сховався за Дорофеєву в купальнику (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page