fbpx
Без рубрики
Красуня-наречена. Телеведуча “Мастер Шеф” Тетяна Литвинова розсекретила подробиці свого весілля (фото)

Шанувальники популярної ведучої шоу «МастерШеф» Тетяни Литвинової були вражені несподіваною новиною: в останні дні червня їхня улюблениця вийшла заміж!

Про весілля Тетяна Литвинова повідомила через Facebook – на своїй сторінці знаменитість опублікувала перше спільне фото молодят.

Обранцем Тетяни став її давній супутник, російський бізнесмен Ярослав Труханів. Ну а сьогодні ведуча нарешті вирішила поділитися деякими подробицями про те, як же пройшло святкування.

Читайте також: Чоловік Ані Лорак показав фото 5-річної доньки

Всі подробиці про весілля Литвинової шанувальники також дізналися на її сторінці в соціальних мережах:

“Воно було зовсім маленьким, всього 30 з невеликим гостей, тому всім кого не було, соріііі. Нам не хотілося пишно святкувати. Тільки рідні і найближчі.

Вперше побачивши готель під Львовом, я закохалася і зрозуміла що тільки тут, решта компроміс, а їх не люблю …. Тим більше, що ми хотіли весілля дома, тільки в улюбленій Україні“, – поділилася знаменитість.

Одна з фотографій Тетяни Литвинової і її чоловіка викликала легке здивування у фанів: молодята позували з … лопатою і граблями.

Читайте також: КРАСУНЯ-НАРЕЧЕНА. ТЕЛЕВЕДУЧА “МАСТЕР ШЕФ” ТЕТЯНА ЛИТВИНОВА ВИЙШЛА ЗАМІЖ (ФОТО)

Виявилося, нова сім’я вирішила закріпити свої відносини, посадивши на пам’ять про щасливий день виноград:

Ми шукали місце для весілля, в яке хочеться повертатися як в милий серцю дім і ми його знайшли! Більш того ми посадили виноградну лозу в яблуневому саду і тепер будемо провідувати її, сподіваюся щороку, – розповіла Тетяна Литвинова.

master vesallya master vesillya2 master3

Джерело.

Реклама