fbpx

Красуні! Актори проекту “Дизель-шоу” похвалилися своїми дружинами (фото)

Актори проекту “Дизель-шоу”, вперше розповіли про своїх дружин.

Єгор Крутоголов зі своєю майбутньою дружиною Катериною познайомився, коли обом було по 13 років. “Мій друг примітив трьох симпатичних дівчат: Катю, її сестру Олю і їх подругу Таню. Але познайомитися сам соромився, – згадує Єгор.

– Тому я вирішив включити режим “Казанова-балагур”, розсмішити їх і, власне, познайомити один з одним. Сам же пішов по-англійськи, адже на той момент у мене самого була дівчина. І ось через кілька років ця ж подруга Таня виходить заміж, а на ролі боярина і дружки запрошує мене і Катю.

При цьому вона натякнула, що чим більше зблизяться свідки, тим міцнішим буде шлюб. Ми прийняли цю установку буквально і постаралися зробити шлюб наших друзів максимально щасливим”.

До речі, Катерина – професійний фотограф, і більшість фотографій з концертів “Дизеля” – її рук справа. У пари є шестирічний син Лев. За словами Крутоголова, в його родині є незмінні цінності – три кити, на яких тримається життя: “Це любов, повага і дружба”.

Учасник “Дизеля” Олександр Бережок одружився у вересні 2012 року, а три місяці тому дружина Олена подарувала йому первістка, якого назвали Глібом. “З дружиною я познайомився на заході, – розповідає Олександр. – Я веселив, а вона розпоряджалася заходом, розсаджувала гостей за столи.

Познайомилися рівно за день до мого дня наpoдження. Звичайно, на день наpoдження її запросив, а вона, звичайно, не прийшла. Не повірила мені. Тому зустрілися наступного дня, і якось закрутилося”. За словами Бережки, раніше у нього з дружиною весь місяць був розписаний якимись цікавими і важливими подіями:

“День першого поцілунку, квітковий день, чоловічий і жіночий дні тощо. Останні кілька місяців після наpoдження Гліба, природно все не записуємо. Тільки 13 число – це і день нашого знайомства, і 13 вересня наpoдився наш синочок.

Цього дня я намагаюся зробити так, щоб в будинку з’явилися свіжі квіти. А ще намагаємося подорожувати – хоча б двічі на рік”. Як зізнається Олександр, у нього з дружиною було багато спроб завести дитину: “Ми пройшли багато всяких досліджень. Але все виявилося набагато банальніше – дитину дають тоді, коли треба”.

Історія знайомства Євгена Гашенка з дружиною Ольгою теж вельми цікава. “Ми познайомилися в Києві, жили в сусідніх будинках, – розповідає Євген. – Пізно ввечері повертався додому. Бачу, біля під’їзду сидить засмучена дівчина.

Читайте також: КАМЕНСЬКИХ ЗАІНТРИГУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ НАТЯКОМ НА ВAГIТНІCТЬ: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

Виявилося, не може потрапити додому – подружка заснула, а ключів немає. Запропонував свою допомогу. Згадав своє дворове дитинство і забрався до кватирки під’їзду, відкрив їй двері. В її очах загорівся інтерес, і ми домовилися наступного дня зустрітися.

На перше побачення ми вирушили на Оболонську набережну. По дорозі взяв шампанське і, щоб не чокатися пластмасовими, купив дві красив склянки! А Оля запропонувала купити морозива – смачний коктейль може вийти.

І ми поклали спочатку морозиво в стакани, а зверху я став наливати шампанське – це була груба помилка! Пішла біла піна зі склянки. Наступного дня я прийшов до Олі на роботу з букетом квітів і маленьким подаруночком. Упакував ту саму склянку з запискою: “Найзвичайніша на вигляд склянка, а стільки прекрасних спогадів!”

Так в нашій родині з’явилася традиція робити сюрпризи один одному і збирати ніжні записки”. Пара разом 5 років, має 10-місячного сина Івана.

Зі своєю дружиною Лідою Євген Сморигін разом ось уже понад 9 років. Подружжя виховує трьох дітей: семирічного Льошу, п’ятирічну Лізу та трирічного Сашу. “З Лідою я познайомився дуже цікаво – вона була моєю сусідкою. Жила в будинку, де я знімав одну з перших квартир в Києві.

А через час переїхала до мене за стінку, – згадує Женя. – Вона з Полтави, економіст за фахом. Приїхала будувати кар’єру в Києві, закінчила наргосп. І що найголовніше, під час нашого знайомства вона не знала, хто я такий, в сенсі, що граю в КВК і що мене показують по телевізору”.

За словами Сморигіна, всі три рази він був присутній на пoлoгaх своїх дітей, а зараз часто укладає їх спати. “У нашій родині є чудова традиція – кожне Різдво ми з дітками вчимо колядки, а вони ходять по сусідах і “засівають” їх!

Торік колядку діти вчили цілий тиждень – а це п’ять куплетів, між іншим! І ось 7 січня, після генеральної репетиції, я одягнув їх у костюми янголів, і ми пішли вітати сусідів. Зароблених грошей вистачило на великий конструктор”.

Джерело.

You cannot copy content of this page