fbpx
Дозвілля
Крадуть всі: соцмережу обурив пост про “українську звичку”

Автор проекту та книги “У пошуках Made in Ukraine” Юлія Савостіна заявила, що на ярмарках та інших заходах, організацією яких вона займається, 20-30% декору та інвентарю розкрадається відвідувачами.

Про це журналістка і блогер написала на своїй сторінці у Facebook.

“Третій рік я займаюся святами/заходами на вулиці. І головне, неприємне і шокуюче відкриття – це звичка наших людей що-небудь “взяти, потягти, привласнити, вкрасти” тощо. У середньому 20-30% інвентарю/декору на будь-якому святі розкрадається відвідувачами”, – констатувала Савостіна.

На ярмарку “Нове Різдво на Хрещатику”, організатором якої є Савостіна, за ніч чотири рази ловили “маленьких домашніх декораторів, що знімають іграшки з ялинок. Одного ловили вже втретє. Охорона пообіцяла наступного разу накостилять”, – повідомила Юлія.

Журналістка стверджує, що крадуть всі, незалежно від віку, статі та соціального положення: “і дівчата з дорогими сумками, і студенти-хіпстери, і добре одягнені бабусі з онуками, чоловіки і жінки, рідше – діти”.

Спроби охоронців і організаторів повчати відвідувачів ні до чого не приводять. “Ми чуємо “це нічиє, поставлено для нас, людей, значить, можу брати . Розумієте? Нічийне для людей я можу забрати собі!” – обурилася Савостіна.

Станом на ранок 24 грудня її пост зібрав понад 2 тис. лайків і майже 400 перепостів, а також близько 150 коментарів. Багато коментаторів пояснювали це явище “пережитками Совка”

Читайте також: “В іншому варіанті він би мене вбив”, — українська модель про розлучення з чоловіком

Джерело.

facebook