fbpx

Крадії деревини на Закарпатті під час втечі перекинули вантажівку

25 грудня, проводячи патрулювання лісових обходів працівники державної лісової охорони Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» Боднарюк М. Ю. та Маскалюк В. Д. у лісовому масиві урочища Стебний почули звук двигуна вантажного автомобіля і запідозривши факт вчинення лісопорушення направилися вбік виявленого шуму.

Наближаючись до вантажівки, майстри лісу були помічені невідомими особами, які швидко сіли в завантажений деревиною автомобіль ЗІЛ 131 без номерних знаків та зникли з місця події.

Про виявлений факт крадіжки лісу було повідомлено мобільну рейдову бригаду ДП « Ясінянське ЛМГ». Втікаючи від переслідування, рухаючись у бік населеного пункту присілку Стебний, вантажівка з незаконно добутою деревиною перекинулася у потічок, а невідомі особи, які вчинили лісопорушення, зникли з місця пригоди.

Мобільна рейдова бригада рухаючись у бік лісового фонду виявила перекинуте авто з деревиною та викликала на місце події поліцію і слідчо-оперативну групу.

Правоохоронцями проводяться оперативні заходи щодо встановлення власника вантажівки та осіб, які причетні до крадіжки лісу. За попередніми оцінками лісопорушниками було незаконно вивезено з лісового фонду підприємства деревини ялини європейської в об’ємі 8,5 кубм.

За виявленим фактом крадіжки деревини розпочато розслідування за підсумками якого винні особи будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Закарпатське ОУЛМГ, Facebook

You cannot copy content of this page