fbpx
Здоров'я
Косметологи повідомили, чому на обличчі з’являються чорні цятки

Чорні цятки – дуже поширена проблема для ділянок на лобі або на носі. Існує безліч косметичних способів позбутись від них, та краще розібратися зі справжньою причиною їх появи.

Найчастіше саме проблеми з кишечником є причиною появи чорних цяток. Тож варто стежити, щоб споживати достатньо клітковини та їжте більше салатів, пише 24канал

Також організму може не вистачати вітаміну В. Косметологи рекомендують не їсти занадто багато жирної їжі, яка добряче насичена холестерином.

Ще однією з причин може бути нестача елементів кисломолочних продуктів для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту та рослинної олії, яка містить полінасичені жирні кислоти.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 14 ЧЕРВНЯ ПО КАРТАХ ТАРО: РОМАНТИКА ЛЕВАМ, ПІДВИЩЕННЯ ПО СЛУЖБІ ДІВАМ І ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ЗАЙВОГО МОТЛОХУ РИБАМ

Пінки і гелі для вмивання обличчя можуть порушити природний pH шкіри. В результаті пори почнуть забиватися більше. Розсипчаста пудра не повинна забивати пори, але нею не варто користуватись у спеку, наносячи вже на жирну і забруднену протягом дня шкіру.

Також не варто зайвий раз доторкатись протягом дня до обличчя – через погано вимиті руки на шкіру потрапляють безліч мікробів і бактерій.

Коли людина займається спортом і потіє, шкіра може запалитися, адже пори забиваються. Але це можна легко вирішити, беручи пов’язку на лоб, та протираючи обличчя вологими матуючими серветками.

Related Post

facebook