fbpx
Події
Косметолог розповів, як зробити ідеальний портретний знімок

Прості прийоми допоможуть людям отримувати прекрасні знімки свого обличчя крупним планом. Про це повідомила косметолог Тетяна Швидка, пише ГолосUA.

«Посміхатися на фотках не варто по команді фотографа, краще злегка розтягнути куточки губ. Натягнута усмішка рідко кого прикрашає. Також варто врахувати, що красиво підведений контур губ виглядає на знімках набагато краще, ніж блиск, який часто виглядає змазано.

Щоб посміхнутися щиро, постарайтеся пригадати щось приємне, смішне, добре. “Справжня» посмішка прикрашає всіх без винятку. Але все-таки не посміхайтеся аж надто широко, на знімках це може спотворити риси обличчя і значно “зменшити» очі”- говорить експерт.

Намагайтеся посміхатися не тільки губами, а й очима. Немає нічого прекраснішого і привабливішого, ніж щасливий, променистий вираз очей. Спробуйте уявити, що камера – це людина, якій ви симпатизуєте – кокетуйте поглядом.

Читайте також: Збiй у матриці: у метро випaдково сфотографували трьох oднaкових чоловіків(фото)

Фахівці рекомендують: щоб домогтися «усвідомленого» виразу в очах, просто на декілька секунд опустіть їх вниз, згадайте який-небудь важливий момент зі свого життя. А тепер не втрачаючи цієї емоції, переведіть погляд на фотографа.

«Анфас на знімках гарний лише для тих, чиї риси обличчя ідеально симетричні. В іншому випадку, найвигідніша поза -впівоберта. Якщо ви фотографуєтесь крупним планом, не використовуйте густий тональний крем – краще приховати дрібні недоліки шкіри матуючою пудрою. Вона до того ж позбавить і від блиску шкіри, який нерідко псує знімки у спекотну погоду. Пам’ятайте також, що на літніх фотографіях занадто яскравий макіяж виглядає недоречно, якщо це звичайно не фотографії з театру або романтичного побачення»- говорить експерт.

Постарайтеся повністю розслабитися – напружене обличчя на знімках завжди видається старшим, ніж насправді.