fbpx
Події
Користуючись нагодою: перша дружина Трампа заявила про намір стати послом Чехії

Перша дружина новообраного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа 67-річна Івана збирається стати послом Чехії.

Про це передає New York Post.

“Я з цієї країни, володію мовою, всі знають мене. Я досить відома у всьому світі. Не тільки в Америці. Я написала три книги, і вони були переведені в 40 країнах на 25 мов. Я відома під ім’ям Івана. Я справді не потребую прізвища Трамп”, – заявила вона.

Крім того, Івана припустила, яким буде життя її колишнього чоловіка на посаді президента. Жінка вважає, що Трамп не відмовиться повністю від свого життя в “Trump Tower”, навіть якщо цього хоче Секретна служба.

“Я не думаю, що він відмовиться від своєї квартири в Trump Tower. Але він переїде в Білий дім на основне місце проживання. Щоб бути абсолютно чесною, я думаю, що, ймовірно, Trump Tower і мій міський будинок в Нью-Йорку набагато краще, ніж Білий дім”, – додала вона.

За словами першої дружини мільйонера, Трамп дуже не любить подорожувати.

“Я думаю, що він, ймовірно, буде тримати свій власний літак. За останні 18 місяців він подорожував більше, ніж будь-коли в житті. Саме наявність власного літака кілька це полегшила”, – сказала вона.

Вона передбачає, що республіканець буде проводити відпустку у флоридському Палм-Біч. “У свій вільний час йому доведеться грати в гольф. Я не думаю, що це станеться в перші 100 днів в офісі, тому що він буде працювати з ранку до ночі. Він спить тільки дві години на добу”, – поділилася Івана.

Читайте також:ТРАМП РІЗКО ЗМІНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ

Джерело.