fbpx

Користувачі соцмереж обурилися через жaxливий стан інфекційного відділення районної лікарні міста Хуст(фото)

Користувачі соцмереж обурилися через жaxливий стан палат інфекційного відділення районної лікарні міста Хуст Закарпатської області.

Відповідні фото опублікував у Facebook користувач József Barna, у якого там лікується донька, передає ТСН.

“Моя донечка і Хустська інфекційна лікарня. Люди, як з цим боротися?”, — прокоментував чоловік.

Як видно на світлинах, стіни приміщення перебувають у вкрай занедбаному стані — на білих стелях чорні розводи, стіни та підвіконня вкриті брудом і пліснявою.

У коментарях до допису користувачі відзначають, що у такому стані відділення вже протягом багатьох років. Своєю чергою, співробітники закладу пишуть, що чекають на фінансування і “не можуть відремонтувати заклад за свої кошти”.

Також місцеві мешканці зазначають, що у лікарні були випадки, коли пацієнтам відмовляли у наданні ліків нібито через їхню відсутність та просили купити медикаменти своїм коштом.

Читайте також: Загадка готелю в Хургаді: двоє людей пoмepли, 100 захворіли, 300 евакуйовані(фото)

Місцеві ЗМІ зазначають, що у 2016 році обласна рада ухвалила рішення спрямувати кошти на ремонт відділення після візиту телеведучої Ольги Фреймут, яка побачила стан установи на власні очі.

Зокрема, йшлося про виділення 800 тисяч гривень у Хустському районі на об’єкт “Капітальний ремонт інфекційного відділення Хустської районної лікарні (облаштування шатрової покрівлі, ремонт сантехнічного та електрообладнання, заміна вікон)”.

Проте, з огляду на фото, навіть через 2 роки після рішення про ремонт стан лікарні не покращився.

You cannot copy content of this page