fbpx

“Корисний ідіот” Філіпс виправдався за те, що допоміг ЗСУ знищити бойовиків

Скандальний кремлівський пропагандист Грем Філліпс заявив, що “повідомляє факти” про ситуацію на Донбасі. Це сталося після того, українські артилеристи використовували його відеорепортаж для знищення позицій терористів у районі Світлодарської дуги на Донбасі.

Так, Філліпс у Twitter опублікував повідомлення, в якому німецький журналіст Юліан Ріпці звернув увагу на те, як “Грем видав позиції росіян, які не видно на Google Earth, але (доступні) на Яндекс.Картах”.

Він написав: “Моя робота полягає у повідомленні фактів”. Також пропагандист звинуватив журналістів-розслідувачів із групи Bellingcat, які нібито намагаються зупинити Філліпса за допомогою “брудної гри”.

Користувачі в коментарях із сарказмом зазначили: “Філя обіс*ався, що підставив сепарів, яких ЗСУ знищили! Тепер втекти вирішив”.

У свою чергу волонтер Юрій Місягін у Facebook із гумором зазначив, що пропагандист прислужився українським військовим публікацією у відкритому доступі відео, знятого під час боїв під Світлодарськом.

“Пам’ятайте під час нещодавніх важкий боїв на Світлодарській дузі, любитель Мордора Грем Філліпс, розмістив в інтернеті відеоролик як арта ЗСУ неточно стріляє? Снаряди лягають у стороні від позицій. Він там сидить ще з перекошеним від страху обличчям в окопі, а орки навколо нього жартують. Все, більше там ніхто вже не жартує над ЗСУ. Наші “зазначили” їхнє почуття гумору і постаралися, щоб більше звідти не жартували. Когось уже немає, а хто вже не повернеться воювати на українську землю ніколи”, – написав він.

Читайте також: “Як кави випити”: білорус, який воював за “ЛНР”, розповів, як вбивав українців

Джерело.

You cannot copy content of this page