fbpx

Корупційний скандал: щотижня заступник голови МОЗ отримував від пацієнтів 50-100 тисяч грн хабарів (відео)

Хворим доводилося платити за проведення операцій.

Затриманий на хабарництві заступник міністра охорони здоров’я України Роман Василишин мав посередника в Олександрівській лікарні. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.
“Це була група змовників: виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Василишин, який до цього був керівником Олександрівської лікарні, і уродженець Донецька Серняк Юрій Петрович, який став займати посаду директора урологічного центру цієї лікарні і особисто розподіляв лікарів на операції, за кожну з яких лікарі вимагали гроші у пацієнтів. Серняк ці гроші акумулював і раз в тиждень від 50 до 100 тис. грн тільки з цього центру отримував заступник міністра”, – сказав він.

Читайте також:ЛУЦЕНКО ПОКАЗАВ МУЗЕЙ КОШТОВНОСТЕЙ, ЯКИЙ ЗНАЙШЛИ У КЛЮЄВА (ФОТО)

Луценко розповів, що з правоохоронними органами співпрацював один з працівників цього урологічного центру. П’ять разів правоохоронці фіксували отримання мічених хабарів.
Під час отримання п’ятого хабара Василишин і був затриманий разом з його помічником Серняк, який зараз дає свідчення, повністю підтверджуючи цю кримінальну схему.

Сам Василишин від дачі показань відмовився, посилаючись на ст. 63 Конституції. Але в ГПУ вважають, що мають всі підстави підозрювати обох фігурантів справи в порушенні ст. 368 “Незаконне винагороду, хабарництво”, по якій і буде вестися слідство.
“Дана операція проводилася в координації з президентом і прем’єр-міністром України”, – підсумував Луценко.

https://youtu.be/GKfyOymTNqQ

Джерело.

You cannot copy content of this page