fbpx
Дозвілля
Королева! Як виглядає найбільш обговорювана в мережі 86-річна наречена

114-річна наречена з Китаю, 12-річний наречений з Єгипту … Останнім часом яких тільки новин на тему весілля не побачиш в інтернеті. Ми готові додати до них ще одну – про 86-річної Міллі Тейлор-Моррісон. Наречена підкорила користувачів Мережі не тільки своїм приголомшливим зовнішнім виглядом, але і стильним весільним образом, який був продуманий до дрібниць.

Ми вже не раз писали про те, як складно знайти «ту саму» весільну сукню нареченим певного віку. Однак випадок, про який ми хочемо розповісти сьогодні, унікальний у всіх сенсах. По-перше, нареченій 86 років і вона колишня модель! А по-друге, її бузкове плаття з накидкою не схоже на ті, що ми звикли бачити, і виглядає по-справжньому розкішно.

Фотографії з весілля опублікували в Facebook онуки Міллі Тейлор-Моррісон. Вони ж розповіли американським журналістам, що весь образ – від сукні до аксесуарів і макіяжу – наречена придумала сама.

nevesta

Дивна і історія закоханих, які вирішили пов’язати себе узами шлюбу в такому солідному віці. 41 рік свого життя Міллі прожила з одним-єдиним чоловіком і зважилася вийти заміж вдруге лише через 24 роки після його смерті. Її обранцем став … старий приятель, який навіть був присутній на першому весіллі нашої героїні. Уже далеко не молоді люди зрозуміли, що це доля і вирішили більше не розлучатися. От уже точно, вік любові не перешкода.

Читайте також:Бразильська модель роздяглася заради талісмана ЧС-2018

Джерело.

facebook