fbpx
Події
Королева Британії в центрі Києва орендувала земельну ділянку

Королева Британії Єлизавета II отримала від Київської міської ради схвалення на оренду земельної ділянки площею 0,1622 гектара на вулиці Костьольній, 13-а в Шевченківському районі Києва, пише “Сегодня”.

Користуватися землею орендар тепер може протягом 49 років. Про це йдеться у відповідному рішенні Київради.

У документі зазначено, що Єлизавета II отримує ділянку в зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно, яке на ньому розташовано.

За попередніми підрахунками, нормативно-грошова оцінка становить 11 367, 5 тисяч гривень.

Читайте також: Герцогиню Кембриджську жopстко розкритикували за порушення дрес-коду(фото)

Щомісяця за ділянку буде оплачуватися сума оренди еквівалентна 568,4 тисячам гривень.

Єлизавета є главою держави для 138 мільйонів громадян. За роки царювання Єлизавети II змінилося 12 прем’єр-міністрів Британії, 12 американських президентів, 9 керівників СРСР і Росії. Ця жінка стала справжнім символом не тільки Англії, але і всієї Великобританії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що королева зробила цікаве зізнання. Виявляється, носити масивну королівську корону не так вже й легко: “У ній практично неможливо прочитати промову, оскільки опустити голову вниз дуже важко. Більше того, можна легко злaмaти шию,” – поскаржилася королева Єлизавета II.

Єлизавета II також додала, що, незважаючи на те, що існують такі недоліки, вони не применшують важливості корони, як головного атрибута британського монарха.