fbpx
Без рубрики
Конкурс до старту Олімпіади: вгадай кількість медалей збірної України і отримай супер-приз для фаната

Кращий прогнозист кількості медалей українських спортсменів на Олімпіаді 2016 отримає вишиванку Моя збірна, а 2-3 місця – заохочувальні призи
5 серпня в Ріо-де-Жанейро пройде церемонія відкриття літньої Олімпіади-2016, яка триватиме до 21 серпня. На Ігри в Ріо їдуть 206 українських спортсменів, які боротимуться за медалі в 27 видах спорту.
Увага українських уболівальників в серпні буде прикута до Олімпіади і ми пропонуємо Вам взяти участь в конкурсі та поборотися за справжній фанатський приз. Переможець нашого конкурсу отримає гарну фанатську вишиванку Моя збірна, а ті, хто зайняли друге і третє місце – заохочувальні призи від kuberten.com.ua

Читайте також:ЯК УКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІЙЦІ ЖИВУТЬ У РІО (ФОТО)

Конкурс стартує з цього моменту і триватиме до 12 серпня. Для участі необхідно відповісти на наше запитання в коментарі на ЦІЙ СТОРІНЦІ в facebook. А ось і питання:

Скільки всього медалей завоює збірна України на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро 2016? Скільки з них буде “золотих”, скільки “срібних”, скільки “бронзових”?

Переможця будемо визначати наступним чином: якщо загальна кількість медалей вгадає тільки одна людина – вона і отримає головний приз. Якщо тих, хто вгадав загальне число медалей буде більше – тоді дивимося по точності прогнозування “золотих”, якщо і тут рівність – “срібних”, а якщо раптом і тут – “бронзових”. У разі, якщо кілька людей вгадають правильно всі медалі, то розіграш відбудеться в системі random.org серед них.

Візьміть участь в конкурсі!

Джерело.

Реклама