fbpx
Події
Кондратюк розповів, чому Козловському заборонили виїзд на 83 роки

Український телеведучий, продюсер та шоумен Ігор Кондратюк прокоментував, чому співакові Віталію Козловському заборонили на 83 роки залишати територію України.

Про це він розповів в інтерв’ю телеведучій Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”.

Між продюсером і виконавцем вже кілька років триває конфлікт через авторські права на пісні, які виконує Козловський, записані у той час, коли він був підопічним Кондратюка.

Продюсер зазначив, що Козловський не зробив нічого, щоб виграти суди або виконати умови, які вони вже ухвалили. Також Кондратюк наголосив, що його продюсерська група вже виграла 4 суди, однак співак всіляко ігнорує це і заявляє у всіх ЗМІ протилежне.

Читайте також: Поліція оголосила в розшук київського водія, який зник у Житомирі

“Виконавча служба має дуже мало важелів впливу на того, хто програв суди. Вона не може відібрати у нього ( Козловського, – ред.) квартиру, тому що її у нього немає, машину, тому що і її немає. Вона не може забрати у нього гроші, оскільки у нього на рахунках нуль. І ця служба сіла на попу і подумала, що зробити. І вирішила, що потрібно заборонити виїзд. У цієї служби немає можливості більше нічого робити, ось і вся історія. У нас є можливість подати ще 5 позовів, у нас – це “Української музичної видавничої групи”, тому що Козловський продовжує співати те, що йому не можна, і він вже програв. Але що далі? Нирки Козловського комусь потрібні?”,– пожартував Кондратюк.

Джерело.

facebook