fbpx

Кому астрологи пообіцяли успіх 15 червня?

Кому астрологи пообіцяли успіх 15 червня?

Овен

Сьогодні, будучи запитані “а що ти про це думаєш?”, постарайтеся не оприлюднити свою правдиву думку щодо цього питання. Від вас чекають співчуття, і нічого іншого. Довгі міркування на тему у вашому виконанні швидше скривдять запитувача.

Телець

Сьогоднішній день призначений зірками виключно для насолоди себе коханого. Зробити щось заради власного задоволення. Купіть собі подарунок чи  проведіть час в гарному місці.

Близнюки

Постарайтеся бути простішими сьогодні, тоді, можливо, вас зрозуміють. Ви нині будете мислити настільки складними категоріями і говорити настільки високовченими словесами, що нормальна людина і з палітрою не розбереться.

Рак

Прислухайтеся до внутрішнього голосу та постарайтеся його правильно зрозуміти. Якщо в результаті ваших сьогоднішніх дій ви сядете в калюжу, значить, сплутали внутрішній голос із бурчанням у животі.

Лев

Сьогодні ви зможете без особливих втрат перенести будь-яку бурю. Однак, не варто забувати, що ви також вільні піднятися і піти, щоб у ній не брати участь.

Діва

Сьогодні вас нестримно залучатиме все, що має правильну геометричну форму. Варто особливо побоюватися тетраедрів, у них кути найгостріші.

Терези

Сьогодні ви можете відчути себе втраченим. Постарайтеся провести вечір у компанії людей, які добре до вас ставляться, це допоможе трохи прикрасити неприємне враження від дня, що минув.

Скорпіон

Якщо мрія та реальність надмірно далекі один від одного, можна, звичайно, і засмутитися. Однак краще буде якщо ви зробите мінімальні зусилля до виконання своїх мрій.

Стрілець

Сьогодні ви можете викликати цілком виправдане невдоволення широких мас своїм наполегливим небажанням адекватно сприймати те, що вони намагатимуться вам викладати. Краще одразу попередити, щоб вас не турбували.

Козеріг

Сьогодні у вашій фортеці (тобто будинку) буде творитися таке, що ви будете щасливі можливості усамітнитися хоча б у ванній. Якщо встигнете закрити клямку – вам забезпечений відносно спокійний вечір.

Водолій

Виграш штука, звичайно, хороша і ніколи не зайва, проте при чесній грі він приємніший. Сьогодні не час вправлятися над совістю, вона буде дуже ранима.

Риби

Сьогодні багато з того, що було особисте, стане публічним. Якщо ви не бажаєте оприлюднити ту чи іншу подробицю – заховайте її подалі.

You cannot copy content of this page