fbpx

Компанія Pirelli представила «розумні» шини

Ми живемо в часи, коли кожна, здавалося б, проста і давно відома річ стає «розумною». Так, вже навіть тостер без функції Bluetooth вважається вчорашнім днем. Компанія Pirelli в століття прориву «розумних» технологій не вирішується залишатися осторонь і в рамках Женевського автосалону виробник презентував свої нові високотехнологічні шини.

Система під назвою Pirelli Connesso підключає шини до хмарного сховища даних. З її допомогою власники автомобілів зможуть отримувати інформацію про стан покришок на смартфон. Все це можливо завдяки інтегрованому датчику, який визначає тиск і температуру, вертикальне статичне навантаження, а також підраховує кількість пройдених кілометрів покришки і ступінь зносу. Спершу датчик відправляє дані в сховищі Pirelli Cloud, звідки, після обробки даних, вона надходить в смартфон власника автомобіля через спеціальний додаток. Цей функціонал буде доступний для лінійок P Zero і Winter Sottozero.

Система, за задумом творців, доведеться вельми до речі як власникам спорткарів, так і водіям звичайних автомобілів або для служб каршерінга, оскільки технологія дозволить механікам дистанційно дізнаватися про проблеми з покришками і своєчасно виїжджати для ремонту.

Читайте також:  Революційні технології: шини будуть виготовляти з харчових відходів

Крім того, за допомогою вбудованого датчика можна буде прогнозувати термін служби шин, – причому, в разі сильного зносу мобільний додаток Pirelli допоможе знайти найближчий магазин і попередньо замовити необхідні покришки. Система Pirelli Connesso стане доступною для жителів США вже цього літа, після чого технологія почне з’являтися і на європейському ринку.

Читайте також:   Українським водіям можуть дозволити їздити без «прав» (відео)

Джерело.

 

You cannot copy content of this page