fbpx
Дозвілля
Компанія Nissan відкрила кафе, де можна розплачуватися електрикою (фото, відео)

Головна «фішка» закладу полягає в тому, що розплачуватися за напої (чай, сік, каву) в ньому можна … електроенергією, яку генерують самі відвідувачі.

У Парижі з’явилося кафе від компанії Nissan – Nissan Electric Café – на честь знаменної події у автовиробника. Електромобілі Nissan Leaf по всьому світу проїхали 3 млрд км – це скоротило викиди вуглекислого газу в атмосферу на 500 млн кг, повідомляють  Нескучные новости.

Бренд вирішив створити Nissan Electric Café для підвищення популярності і привабливості електромобілів і “екологічного” способу життя.

Це pop-up кафе, де можна розплатитися електроенергією. Відкрилося для парижан на кілька днів – з 16 по 18 грудня.

“Електромобілі – це лише один із прикладів нашого бачення майбутнього. Кафе, де можна розплачуватися енергією, – відмінна можливість показати, наскільки революційною може бути зміна нашого підходу в області генерування і використання електроенергії. Ми хочемо, щоб люди на своєму досвіді відчули, як нові технології, подібні xStorage Home, можуть приносити їм користь і покращувати життя майбутніх поколінь “, – розповів директор відділення електромобілів Nissan в Європі Гарет Дансмор.

Особливістю цього кафе було те, що клієнти самостійно виробляли електроенергію, а потім використовували її в якості валюти для оплати товарів і послуг. Це дозволило людям на собі відчути “електричний” стиль життя, розповіли в компанії.

Генерувати енергію клієнти могли невеликими зусиллями: ходити по коридору, укладеному спеціальною плиткою, стрибати на плитках в спеціальній фотостудії, щоб зробити знімок, і крутити педалі на велотренажерах під виглядом барних стільців. Наприклад, в середньому для зарядки телефону потрібно крутити педалі протягом 30 хв (стільки часу рекомендують щодня займатися фізкультурою).

Нагородою за свої старання клієнти отримували напій за своїм вибором.

 

У Nissan Electric Café клієнти ознайомилися з новітньою технологією – енергетичним модулем для зберігання і розподілу електроенергії xStorage Home, розробленим Nissan спільно з компанією Eaton.

Система зберігання електроенергії допомагає споживачам стежити за тим, як і коли вони використовують електрику в своїх будинках, звести до мінімуму витрати енергії і економити.

Читайте також:  Сильно схудла або невдалий ракурс: Віра Брежнєва засвітила груди і нарвалася на критику (фото)

Джерело.

facebook