fbpx
Події
Комаровський розповів, для кого найбільше небезпечний грип

Доктор натякнув, що в Україні не зовсім вигідно рятувати від смерті пенсіонерів, тому ніхто не знає про вакцини для людей похилого віку.

Грип найбільше “косить” людей, яким вже за 60 років, так як вони більше за інших схильні до цього захворювання, тому літні люди також повинні проходити вакцинацію. Про це заявив в ефірі телеканалу NewsOne відомий лікар-педіатр і громадський діяч Євген Комаровський.

Доктор навів приклад смертності від грипу в США, де набагато вищий рівень охорони здоров’я, ніж в Україні.

“Я хочу сказати про те, що в усьому світі відомо, що грип небезпечніше за все для людей за 60, саме вони вмирають в першу чергу. Уявіть собі, в Сполучених Штатах Америки за останні 30 років не було року, коли від грипу не вмерли б близько трьох тисяч людей. і це при їх поголовній вакцинації і рівні охорони здоров’я. Просто у нас, коли захворіли дідусь чи бабуся на грип, а на наступний день помер від інсульту, то він помер від інсульту. і ніхто не розуміє, що причина – грип ” , – підкреслив Комаровський.

Він також зробив тонкий натяк на те, що в Україні не зовсім вигідно стежити за здоров’ям пенсіонерів.

“Але у всьому світі, виявляються, є спеціальні вакцини для людей похилого віку, про які в нашій країні ніхто нічого не чув. Тому що якщо рятувати дідусів і бабусь від грипу, настане крах всьому нашому Пенсійному фонду”, – заявив громадський діяч.

Як уже повідомлялося, на півдні України стає все більше людей, які захворіли на грип. Так, тільки за минулий тиждень захворіли майже вісім тисяч осіб.

Читайте також: Як не захворіти на грип: 10 порад від доктора Комаровського

Джерело.