fbpx
Перейти до вмісту

«Колишня дружина влаштувала велику гру в наперстки»: Бред Пітт висунув нові претензії Анджеліні Джолі

«Колишня дружина влаштувала велику гру в наперстки»: Бред Пітт висунув нові претензії Анджеліні Джолі

Багатодітні батьки продовжують судові розгляди. Бред Пітт (Brad Pitt) дорікнув Анджеліні Джолі (Angelina Jolie) в обмані.

Зірки фільму «Містер і місіс Сміт» намагаються вирішити питання із спільною виноробною Chateau Miraval, яка знаходиться у Франції. Майно вважалося сімейним бізнесом пари. Після розлучення Бред попросив колишню дружину не продавати свою частку, не погодивши це питання з ним. Проте артистка порушила домовленість невдовзі після завершення суду щодо опіки шістьох дітей. Анджеліна погодилася на щедру пропозицію олігарха Юрія Шефлера у розмірі 164 мільйонів доларів.

Причиною нової суперечки стали документи, якими володіють юристи Джолі. Представники Пітта заявили, що його колишня дружина так і не надала договору про продаж своєї частки. На думку юристів, ситуація стала надто заплутаною.

Ми відчуваємо, що маємо справу з великою грою у наперстки. У першій інстанції все, що ми шукаємо – це угода про продаж між Stoli Group і пані Джолі, а також історію переговорів, що передували угоді», – пояснили представники Бреда.

Суддя дорікнув обом сторонам процесу і закликав дотримуватися правил. Відповіді юристів 47-річної зірки фільму “Вічні” здалися представнику закону зовсім не “скаргами на порушення кодексу”. «Вони не заявляють, чи дотримуватимуться вимоги повністю або частково і коли говорять про інші сторони, ймовірно, тих, у кого документи, не називають інші сторони, як це належить», — повідомляє видання RadarOnline. Пітту та Джолі наполегливо порекомендували працювати разом.

Сторона Анджеліни скаржилася, що не може надати документи через дивні запити, які обмежують її особистість. Зірка наполягала, щоб колишній чоловік не квапив її.

Бред відверто розповідав про зйомки бойовика «Містер і місіс Сміт», де відбулося його знайомство з Анджеліною. 59-річний актор розповів, як мало не зірвав чуже весілля. Пітт не захотів говорити  сцени. Виконавець головної ролі у фільмі “Вавілон” зізнався, що його улюбленою екранною партнеркою стала не Джолі.

Голлівудська зірка намагається приділяти дітям максимум уваги. Актрису із дочкою Захарою помітили в аеропорту Нью-Йорка.

Позначки:

You cannot copy content of this page