fbpx
Дозвілля
Колишня дружина чоловіка не дає нам спокою, то переїде в сусідній будинок, то приходить до мене на роботу. Я сказала чоловіку, що мені вже непособі від її витівок, а він каже не звертати увагу. Але як? Вона буквально переслідує мене. 

Колишня дружина чоловіка не дає нам спокою, то переїде в сусідній будинок, то приходить до мене на роботу. Я сказала чоловіку, що мені вже непособі від її витівок, а він каже не звертати увагу. Але як? Вона буквально переслідує мене.

Ми з чоловіком одружені вже 6 місяців, для мене це перший шлюб, а для Олега – другий. Мій чоловік був одружений 2 роки, але розлучився з попередньою дружиною зі скандалом. Розказував, що зразу після одруження вона змінилась. Звільнилась з роботи та почала вивчати якісь духовні практики. Казала йому,  що вивчиться на духовного практика і так зароблятиме на життя. Але звичайно з цього нічого не вийшло.

Потім дружина почала викладати йогу, але довго на цьому захопленні не затрималась. За місяць переключилась на курси з кулінарії, пропонувала відкрити разом ресторан, де вона буде шеф-кухарем. І так, кожного місяця в неї були нові захоплення.Олегу це набридло, адже він сам працював на 2 роботах, а дружина лиш тягнула гроші на незрозумілі і безперспективні захоплення. Після року спільного життя в них почались сварки, і Олег вирішив розлучитись з дружною.

Через декілька місяців після розлучення він зустрів мене, і ми майже одразу одружились. І ось колишня дружина, нагадала про себе.

Дізнавшись про наше весілля з Instagram, спочатку вона переїхала в сусідній будинок. І майже кожного дня ми пересікались, то в магазині, то біля дому. Я подумала, що це співпадіння. Хоча таке сусідство мене не дуже радувало.

Потім вона прийшла до мене на роботу, записалась саме до мене на масаж. Я відмовилась, пояснивши все адміністратору салону. Всі дуже здивувались у мене на роботі, що до мене на масаж прийшла колишня дружина теперішнього чоловіка. Мені було не зручно перед колегами, адже це точно не випадково.

Потім вона почала дзвонити Олегу з дивними проханнями про зустріч та допомогу. Але яка їй потрібна допомога від чужого чоловіка в ночі? І що це за зустрічі можуть бути з одруженим чоловіком?

Я одразу, сказала чоловіку що це не нормальна ситуація для мене і третьої жінки, а ще й колишньої дружини, у нас в шлюбі не буде. Нехай живе своїм життям, найде собі чоловіка поки молода. Чоловік каже, я все перебільшую, а мені вже непособі від такої присутності.

Вже думала, може поговорити з нею? Що вона взагалі хоче від нас?

 

You cannot copy content of this page