fbpx
Події
Колишній морський піхотинець США загинув на війні в Україні. Вдовою залишилася молода дружина, осиротів семимісячний син

22-річний Віллі Джозеф Кансел, колишній морський піхотинець США, загинув у боях з російськими загарбниками.

Громадянин США прибув до України 12-13 березня через польський кордон, щоб протистояти російському вторгненню. Повідомляє американське видання CNN з посиланням на інформацію від родичів Кансела.

Трагедія сталася 25 квітня. Матір Кансела, Ребека Кабрера, розповіла виданню, що її сина намагаються забрати товариші по службі, щоб перевезти до Сполучених Штатів та поховати.

Американець хотів стати пліч-о-пліч з українськими захисниками, бо вірив у те, за що бореться Україна, зазначила його мама.

“Він хотів приєднатися, щоб стримати це там, щоб воно не прийшло сюди, і щоб, можливо, нашим американським солдатам не довелося втручатися”, – сказала жінка.

Він працював на приватну військову компанію, яка шукала добровольців для захисту України від російських окупантів. Кансел погодився, і поїхав до України.

У Кансела залишилися 7-місячний син та дружина. “Він завжди ставив усіх вище за себе”, – додала Кабрера.

Військовий був родом з округу Оріндж, штат Нью-Йорк. За словами його мами, він завжди всіх смішив і заспокоював, “був людиною, яка вставала, коли всі інші відступали”.

За словами Ребекки Кабрера, група чоловіків, з якими воював її син, була з «всіх різних країн».

Представник Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки заявив, що відомство “обізнане про ці повідомлення й уважно слідкує за ситуацією”.

“Із міркувань конфіденційності ми не маємо подальших коментарів. Ми ще раз повторюємо, що громадяни США не повинні їздити до України у зв’язку з активним збройним конфліктом і вирахуванням громадян США в Україні російськими силовиками”, – сказав чиновник.

Фото: СNN.

05/01/2022