fbpx

Коли збирати огірки і як дізнатися, коли вони дозріли? Краще збирати їх вранці чи ввечері?

Коли збирати огірки? Ви можете робити це регулярно з липня по жовтень, коли вони досягнуть потрібної вам довжини. Залежно від того, для чого ви хочете їх використовувати, збирайте їх вранці або ближче до вечора. Огірки починають плодоносити приблизно через дев’ять тижнів після посадки. З цього моменту варто стежити за їхньою довжиною.

Правильний час для збору огірків іноді настає вже приблизно. через 12-15 тижнів після посіву. До цього часу вони досягнуть потрібної довжини і ви зможете використовувати їх на свій розсуд – для салату або банок.

Дізнайтеся, коли і як збирати огірки.

Зміст:

  • Коли збирати огірки?
  • Коли збирати огірки для засолювання?
  • Коли збирати огірки: вранці чи ввечері?

Коли збирати огірки?

Огірки починають плодоносити приблизно через 9-10 тижнів після посіву, а час збору врожаю – з липня по жовтень. У цей час їх слід збирати в міру того, як вони ростуть. Краще зібрати їх трохи пізніше, ніж раніше – з перерослих огірків можна приготувати смачні, освіжаючі закуски.

Не існує якогось певного часу для збору огірків. Коли вони вже стануть твердими і пружними, довжиною близько 10 см, їх можна зрізати гострим ножем. Чим частіше ви будете знімати шкірку з огірків, тим більше стимулюватимете рослину до подальшого плодоношення. Ви також можете посіяти огірки в серпні та липні, щоб зібрати їх до перших заморозків.

Коли збирати огірки для засолювання?

Якщо ви хочете приготувати засолювання огірків на зиму, ви можете збирати огірки як 5, так і 15 см.

Найголовніше, щоб вони були достатньо твердими і водночас пружними. Найкраще почекати і зібрати огірки для засолювання в другій половині липня і в серпні.

Також не забудьте приготувати консервацію з огірків одразу після збору. Чим свіжіші вони будуть, тим кращий смак матимуть огірки для засолювання та салатів у банках.

Коли збирати огірки: вранці чи ввечері?

Збирати огірки для засолювання та консервації найкраще вранці, коли вони найбільш тверді. Огірки, зібрані ввечері, добре підійдуть для використання на ходу – для бутербродів, салатів або пюре. Деякі люди збирають огірки за місячним календарем.

Згідно з ним, огірки для консервації найкраще збирати між молодиком і повним місяцем. Коли місяць убуває, то огірки будуть кращими для поточного використання.

You cannot copy content of this page