fbpx
Дозвілля
Коли я сказала мамі, що нарешті зустріла свою другу половинку і ми вирішили жити разом, очікувала чого завгодно, але не такої реакції. Сусіди, напевне і досі пам’ятають день, коли я виходила заміж. Мама влаштувала незабутній спектакль

Моя мама була проти! А я хотіла жити своїм життям! Я розумію, що з дочкою не просто розставатися, але я доросла… В мене є чоловік якого я кохаю, а він кохає мене і ми будемо жити разом!

Моя непроста історія стосунків з матір’ю полягає у тому, що вона не хотіла відпускати мене з батьківського гнізда. Їй було зручно і їй подобалося, те що я живу разом з ними. Мій батько працював на заводі, а мама була фельдшером. Я розумію, що вони обоє втомлювалися і намагалася допомагати їм по максимуму, аби вони хоч вдома могли розслабитись і відпочити.

Я прибирала, куховарила і робила всі можливі справи по дому. В той же час я навчалася. Невдовзі я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Почала приділяти йому час… Ми ходили разом у кіно, в кафе, гуляли в парку… Мама тоді ще ображено повідомила, що я стала не уважною до них. Я намагалася пояснити їй, що зустріла кохану людину і очікувала, що вона радітиме за свою дитину. Але де там.

Через певний період часу я повідомила своїм батьками про те, що виходжу заміж і переїжджаю… Досі не можу забути ту сцену, яку було чутно на весь будинок. Сусіди однозначно отримали насолоду від перегляду мелодрами в реальному житті!

Не дивлячись на неприємну ситуацію з переїздом, я це зробила. Ми одружилися і жили разом з моїм чоловіком. Та на цьому нічого не скінчилось. Моя мама щодня до мене телефонувала і просила допомогти, плакалася, що їй самій не просто. Саме тоді батько вийшов на пенсію і почав час від часу зустрічатися зі своїми друзаями, які стали його новим захопленням, від надмірної кількості вільного часу.

Мама часто забувала вимкнути якісь прилади вдома, коли йшла на роботу; гроші, коли розрахувалася на касі. Інколи мені здавалося, що все це навмисне. І при виникненні таких ситуацій вона завжди телефонувала мені. Аби я приїхала, аби допомогла, аби показала, аби підказала.

Мого чоловіка відверто кажучи це непокоїло і іноді навіть нервувало, так як часом ці дзвінки лунали посеред ночі і я повинна була одразу мчати в інший кінець міста, так як не могла повноцінно оцінити ситуацію і її складність.

Врешті-решт чоловік поставив питання руба: або я живу у мами, але без нього, або живу з ним, але менше приділяю часу мамі.

Як тепер бути я не розумію. Мама мов дитина мала без нагляду, щодня щось стається. тату воно все геть не потрібне, він з самого ранку і до вечора в гаражі з друзями. Чоловік чекає мого рішення, а я не знаю як же бути?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.