fbpx

“Коли я народилася, лікарі дуже рекомендували позбутися мене”: дівчина в масці зворушила журі Х-фактора і розлютила мережі

Учасниця сьомого кастингу шоу “Х-фактор 8” Соня Весна змусила журі пожаліти її, а зал аплодувати. Дівчина вийшла співати в масці, розповівши історію свого життя: коли вона народилася, то лікарі рекомендували батькам відмовитися від неї. У Соні вроджена дефopмація лиця, вона все життя стpaждає від насмішок і дуже хоче знайти себе на сцені, пише “Лайм”.

Дівчина заспівала пісню “Якщо в серці живе любов”, отримала “так” від Насті Каменських і Дмитра Шурова, “так” авансом сказав Андрій Данилко, заявивши, що треба займатися, а не акцентувати увагу на зовнішності. “Ні” сказав Олег Винник, зазначивши, що це “стусан”, щоб Соня почала займатися.

Відзначимо, що реакція мережі на цей виступ досить негативна. До речі, критичні коментарі були вже тоді, коли анонсувалося участь Соні в програмі.

Уважні глядачі впевнені, що під маскою ховається Юлія Міхейкіна – учасниця кількох шоу, якій вже зробили плacтичну опepaцію.

Читайте також: Телеведучий Олександр Скічко розповів як пережив клінічну смepть

“Юлечці зробили опepaцію. Лікарі постаралися-обличчя і ніс стали нормальними! Вона виступала в шоу Говорить Україна в 2015 році і виконувала новорічну пісню разом зі Світланою Тарабаровою та Олександром Кривошапко! Навіщо ж знову маска?”, – дивуються глядачі.

Чи та це дівчина, або інша з такою ж долею? Це ми зможемо побачити, напевно, тільки в наступних випусках, якщо вона зніме маску. А поки подивіться першу програму з Юлією, про яку говорять користувачі мережі.

You cannot copy content of this page