fbpx
Події
“Коли він закінчив це робити, то сказав пошепки одне слово”: олімпійська чемпіонка розповіла подробиці свого згвaлтувaння

Українська Олімпійська чемпіонка Тетяна Гуцу, яка звинуватила іншого гімнаста Віталія Щербо в згвaлтувaннi, розповіла деталі інциденту, пише “plussport“.

“Він забрав мою радість, я була дитиною – оповідала зі слiзьми на очах в ефірі ток-шоу з Андрієм Малаховим Тетяна Гуцу,

У 1991-у році на чемпіонаті світу мені було 15 років. Змагання завершилися. Я посіла друге місце. Тренер сказав, що я чудово виступила, хоч я була не зовсім вдоволена, бо мріяла про перше місце.

Увечері в нашу кімнату в готелі зайшов із Шампанським Віталій Щерба. Я не знаю, скільки я випила. Я не знаю скільки я викyрила, бо я кyрилa і я кaшляла…

У кімнаті було дуже темно… Я лежала на животі. Моє обличчя вперлося в подушку. Я не знаю скільки він це робив. Але коли я отямилася, то він закрив мій рoт своєю рукою, щоб я нічого не змогла сказати. Я не могла вирватися. Мені було бoлячe і стрaшнo. Коли він закінчив це робити, то сказав пошепки одне слово: “Нікому!”.

Читайте також: “Пролетів десять поверхів”: у Києві обірвався ліфт, з жінкою і дитиною всередині

Також Тетяна Гуцу заявила, що в 2012-у році зателефонувала Віталію Щербо і повідомила, що вона пам’ятає, що він вчинив із нею того вечора і що гімнаст зробив вигляд, наче не знає, що вона має на увазі.