fbpx
Дозвілля
Коли Рома повернувся додому, то побачив, як жінка старанно готує сімейну вечерю. Вдома пахло запашним борщем та запеченою картопелькою — це були дві його улюблені страви. — Я кохаю іншу. Завтра подаю заяву на розлучення — чітко і впевнено сказав чоловік

Звісно, що їх історія кохання починалася казково, як у більшості пар. Вони дуже рано одружилися, у них народився чудовий син. І поки вони намагалися разом подолати всі життєві перешкоди, то й самі не помітили, як почали поступово віддалятися одне від одного. Ромі вже набридла ця сімейна рутина.

У Каті покотилися з очей гіркі сльози. Руки затремтіли і вона мало не впустила на підлогу тарілку, яку тримала у руці. Глибоко зітхнувши жінка сказала:

– Гаразд. Я дам тобі розлучення. Але лише за певних умов.

– Я тебе уважно слухаю.
– Потерпи ще місяць не заради мене, а заради нашого сина. У нього скоро ЗНО, він і так дуже сильно хвилюється через ці екзамени, давай не будемо йому погіршувати цією новиною, і без того стресову ситуацію. Ми й надалі продовжимо традицію сімейної вечері, щоб він не здогадався, що між нами все скінчено. І на останок, хочу попросити тебе відвідати ті місця де відбулися такі значимі для нас події, як перший поцілунок, перше зізнання у коханні. Це все, чого я хочу.

– Гаразд. Я тебе зрозумів.

Чоловік думав, що за місяць всеодно вже нічого не зміниш. Він твердо вирішив, що хоче покинути дружину, бо у нього більше не залишилося до неї ніяких почуттів.

Щовечора на Рому чекала вишукана вечеря з великим вибором страв. Звісно, була його улюблена українська кухня. Дружина навіть записалася на кулінарні курси, щоб навчитися готувати смачніше. Вони розповідали одне одному, як пройшов робочий день, що нового відбулося. Переглядали фото зроблені за часів безтурботного студентства, коли вперше зустрітися та гуляли у компанії друзів, дивилися на зворушливі знімки з їхнього весілля та хрестин єдиного синочка. Вихідні для чоловіка були досить напруженими – він був змушений прогулюватися з дружиною «визначними» місцями, про які та говорила. Ось кафе, у якому у нас було перше побачення, а ось зупинка, де ми вперше поцілувалися. А ця лавочка у парку була їх незмінним місцем зустрічі.

Так минув місяць. Після того, як син здав всі державні екзамени та відсвяткував випускний, Рома зібрав всі свої речі та поїхав. Але не до коханки. У них був невеликий будиночок за містом. Чоловік прийняв рішення, що хоче хоч декілька днів побути на одинці з власними думками. Одного дня він побачив, як сваряться сусіди. Це була літня пара – він доглядав за її улюбленими квітами, а вона готувала йому смачні млинці.

Але ж він також сварився з Катрусею. Та, здається, не переставав її кохати… Потім зустрів літню сусідку. Вона повільно йшла з аптеки, бо її чоловік прикутий до ліжка майже 10 років.

Вирішив прогулятися. Зустрів сусідську дівчинку, яка рвала у полі ромашки.

– Доброго дня, дядьку Романе! Гляньте, які я квіти для матусі нарвала! Це її улюблені – хизувалася дівчинка та махала рукою.

І тут чоловіка немов блискавка ударила. Він не міг згадати, коли востаннє дарував дружині квіти. Але ж ромашки – то її найулюбленіші квіти!

Тепер він точно зрозумів, що кохає тільки свою дружину!

Швидко зібрався та поїхав додому. Але у квартирі нікого не було.

А на столі лежала записка “Я намагалася зберегти нашу родину. Але якщо ти вирішив піти, то я не буду тримати тебе. Я бажаю тобі тільки щастя. Твоя Катя”.

Тільки зараз чоловік зрозумів свою помилку.

Фото ілюстративне.