fbpx
Події
Коли очікувати на реальний переломний момент у війні: відповідь військового експерта

Військовий експерт Сергій Кузан в ефірі «Єдиного марафону» зазначив, що попри потужну військову підтримку від партнерів, кількість наявного озброєння недостатня, щоб піти в контрнаступ і здійснити перелам у війні.

Лисичанськ і Севєродонецьк залишаються цілями “номер один” у теперішніх пріоритетах ворога і тому на фронті зараз розгортається нова фаза війни. Ворог намагається влаштувати для українців котел.

Також він додає, що конкретно ці два міста добре укріплені, тому ворог має вкрай малі шанси здійснити задуманий план. Зокрема стримувати наміри окупантів вдається і завдяки новому озброєнню, яке надходить від партнерів.

Військові партнери щиро дивуються наскільки вправно і швидко українці освоюють новітні гармати, які вже присутні на передовій. «Це є унікальним досвідом, коли в бойових умовах проходить і екстрений курс навчання і одразу застосування. Українці показують справді високий клас», – каже Сергій Кузан.

Та річ у тім, що вже наявне озброєння ще недостатнє, щоб здійснити перелам у війні, каже експерт. Доведеться ще зачекати нових поставок, щоб укомплектувати всі необхідні підрозділи.

Сергій Кузан зазначає, що про можливий контрнаступ можна буде говорити вже влітку і впродовж літа і буде здійснений перелам війни.

А поки експерт радить не нехтувати повітряними тривогами, бо ворог буде гатити ракетами.

Фото: скрін з відео.

05/18/2022