fbpx
Дозвілля
Коли ми з моїм чоловіком одружувались, його дід заповідав свою квартиру нам обом. Але оскільки був сам юристом, то ми підписали такий собі шлюбний договір за умовами якого, той хто надумає піти з родини залишиться ні з чим. Ми були закохані і щасливі. Поставили підписи ні про що не думаючи

Коли ми з моїм чоловіком одружувались, його дід заповідав свою квартиру нам обом. Але оскільки був сам юристом, то ми підписали такий собі шлюбний договір за умовами якого, той хто надумає піти з родини залишиться ні з чим. Ми були закохані і щасливі. Поставили підписи ні про що не думаючи.

Коли батько чоловіка пішов від його матері, то дідусь забрав їх до себе. Оскільки той забрав житло і залишив дружину і дитину на вулиці. Відтоді він і вирішив, що повинен захистити, в разі чого і наше майбутнє. Тому, додаткова страховка йому не завадить.

З чоловіком ми прожили майже двадцять років. І ось зараз, коли наші діти вже виросли і облаштувалися в особистому житті, чоловік відчув другу молодість. Відкрито він не говорить про те, що хоче розійтися, але всією своєю поведінкою підтверджує мої здогади.

До того ж, подруга побачила його з молодою дівчиною, і там однозначно не дружба. Повідомивши мені цю новину, вона тільки підтвердила мої підозри.

Відносини у нас давно перейшли в стадію «кожен сам по собі». На жаль, таке спостерігається в багатьох парах після довгого подружнього життя. Я для себе вирішила відразу, що якщо вже він захотів нового життя, так нехай і починає її з чистого аркуша.

Але чоловік не має наміру втрачати квартиру свого діда, але і жити в ній зі мною вдвох теж не хоче. Розмінювати теж нам обом не хочеться, адже отримаємо малу якусь у передмісті. От і живемо удвох, а порізно. Давно чужі одне одному, але тримаємось разом за ці квадратні метри.

Передрук без гіперпосилання intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.