fbpx

Коли мій син увійшов в квартиру зі своєю обраницею я ледь на ногах втрималась! Сюрприз виявився дуже неприємним! Я ледве пережила той день! Мені не хотілося навіть розмовляти з ними!

У мене двадцятирічний син, він студент. Я виховувала його одна і у нас досить теплі відносини. Я люблю його і завжди підтримувала у всьому. Але зараз, у нас великі розбіжності. Справа в тому, що мене категорично не влаштовує обраниця мого хлопчика.

Зовсім недавно у мене був День народження. Мій син приїжджав привітати мене і провести цей день разом. Ось тільки його сюрприз виявився дуже неприємним! Коли ми зідзвонювалися, то моя дитина сказала, що привезе до нас в гості свою дівчину. Тоді, я дуже зраділа. Я, як будь-яка мати, хотіла, щоб мій син знайшов собі гідну супутницю життя. Так як я давно вже живу одна без чоловіка, то знаю, як важливо знайти свою другу половинку. Щоб бути коханим і любити самому – це прекрасно! А коли твоя дитина щасливий, це найбільша радість для матері!

Так я думала тоді, і не могла дочекатися зустрічі з обраницею сина. Мені було байдуже, яка вона. Я думала, що хороша мати і зможу прийняти будь-яку дівчину!

Коли мій син увійшов в квартиру зі своєю обраницею я ледь на ногах втрималась! Супутниці мого сина було не менше років, ніж мені! Ось, правда, вона практично моя ровесниця! Я оніміла! Не знала, як поводитися! Я не могла дивитися на них! Просто руки опустилися! Ніякого святкового настрою! Ніде правди діти, жінка була дуже милою і досить красива. Але вона мого віку без кількох років! Вона не підходить йому! Я ледве пережила той день! Мені не хотілося навіть розмовляти з ними! Я намагалася вести себе дуже тактовно, і не показувати своє невдоволення. Тільки після їх виходу, я змогла відпустити емоції і розплакалася від відчаю!

Чому мій син зустрічається з цією жінкою? Які спільні інтереси у них? Як давно вони разом? Сотні питань в голові! Невже саме ця жінка стане моєю невісткою? Ця жінка стане частиною нашої сім’ї? Це так нелегко сприйняти! Я не знаю що мені робити! Чому ця жінка зійшлася з моїм сином? Чим вона взяла його? Їй мало чоловіків її віку? Може це останній шанс для неї?

На наступний день після свята я вирішила подзвонити своєму синові. Я тактовно намагалася натякнути йому, що вона не дуже підходить для ролі супутниці життя. Але мій хлопчик образився на мене і поклав трубку. Перед цим він встиг сказати, що у мене немає вибору, і я зобов’язана прийняти його вибір, тому що він її любить.

Порадьте, будь ласка, що робити тепер? Прошу зрозуміти мене, як матір перш за все! Як переконати сина в тому, що їхні стосунки приречені? Що вони не пара, і він повинен цікавитися ровесницями? Може поговорити з цією жінкою і попросити її знайти собі підходящого чоловіка?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page