fbpx

Коломия вже святкує День Європи й довгожданний безвіз

Третя неділя травня в Україні названа Днем Європи, і з 2003 року наша країна відзначає цей день на державному рівні, не будучи членом Європейського Союзу. Символічно, що схвалення безвізу Радою ЄС майже збігається із Днем Європи. У Коломиї вирішили об’єднати ці дві дати.

З цієї нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи у Коломиї відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

– Коломия як місто зберегла виразну європейськість попри усі історичні перипетії, – каже міський голова Ігор Слюзар. – Сьогодні ми підняли наш державний стяг, а поряд – прапор Європейського Союзу як символ того, що Україна загалом і наша Коломия зокрема готові до співпраці.

Читайте також: Які товари заборонено перевозити через кордон

Але кожен коломиянин знає, що ці стяги були встановлені на балконі міської вежі ще 26 листопада 2013 року – на самому початку Революції Гідності.

Нагадаємо, що 27 лютого Рада ЄС затвердила механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами, прийняття якого тривалий час блокувало затвердження безвізового режиму для України.

Джерело.

You cannot copy content of this page