fbpx

Колеги розповіли, яким був oстaнній дeнь із життя режисера Леоніда Кантера

За день до своєї cмepті режисер Леонід Кантер працював над сценарієм нового документального фільму і перебував у нормальному настрої.

Колега зaгuблого Світлана Ліщинська зазначила, що Кантер був повністю сконцентрований на роботі, пише Gazeta.ua.

“В понеділок, 3 червня у нас була робоча зустріч за сценарієм, яка тривала близько п’яти годин, сказала Світлана Ліщинська. – Леонід був повністю занурений в зйомки і плани. У нього був рівний настрій. Я лише звернула увагу на його дуже втомлені очі. Однак все йшло за планом. Гроші на картину ми збиралися знайти шляхом “Спільнокошту”. Пам’ятаю, як Леонід недавно сказав: “Можна подорожувати, не маючи особливо багато грошей. Просто треба бути відкритим для людей. Знаєш, люди шукають щастя всюди. А насправді воно всередині кожного з нас”.

Журналістка Олеся Анастасьєва, ведуча програми “Кінокухня” повідомила, що 3 червня Леонід Кантор мав прийти до неї на ефір.

Читайте також: Відомий український режисер та продюсер зacтpeливcя на Чернігівщині: деталі

“У п’ятницю, 31 травня, він сам написав: “Доброго ранку, Олесю. Щодо зустрічі на вашій Кінокухні – чи передбачає формат показувати трейлери. Хочемо показати “Міф” (документальний фільм про оперного співака Василя Сліпака, який зaгuнyв на Донбасі), який вийде у повторний прокат наприкінці червня. Другий – “Людина з табуретом” – нова стрічка, над якою зараз активно працюємо. Вона вийде – якщо все буде добре – у кінці серпня – початку вересня”, – написала журналістка у Facebook.

Сценарій стрічки “Людина з табуретом” створювали на матеріалі подорожі Леоніда Кантера до мису Горн, США.

“У суботу, 1 червня, він написав:” Доброго ранку, Олесю. Накрила якась застуда – чхаю і з температурою. Щоб не підвести, можу приїхати, але почуваюсь, чесно кажучи, хpiнoвo”. Я написала, щоб він видужував. Леонід подякував і написав:” Вибачте!”. Це останнє, що він мені написав. Програма повинна була бути українською мовою – так він хотів, я погодилася і сказала, що теж говоритиму українською”, – написала Олеся Анастасьєва.

You cannot copy content of this page