fbpx

Колаборант і гауляйтер Херсону Кирило Стремоусов втік до Донецька через листівки

В окупованому Херсоні стали з’являтися листівки з винагородою за голову окупаційного “заступника військово-цивільної адмінстрації” Кирила Стремоусова, розміром в 500 тисяч гривень.

Стремоусов зібрав «журналістів», оголосив, що нічого не боїться, а далі кинув усі свої справи у Херсоні, віддав ведення каналу в Telegram третім особам і просто втік. І, здається, націлився повернутися в блогерську діяльність.

Стремоусов вже як тревел-блогер став описувати свої враження від подорожі Кримом, Керченським мостом та Донеччиною.

Там же Стремоусов викладає світлини своїх сніданків — у кращих традиціях малолітніх інстаграмщиць.

Там же Кирило дивним чином згадав, що він донеччанин й поділився своїми враженнями щодо того, що він нарешті повернувся додому. Хотілося б звернутися до Кирила: «Ти й останні 15 років міг їздити до себе додому. І для Херсона було б набагато краще, якби ти звідти й не повертався!»

Втім навіть «в екзилі» Стремоусов не забуває про долю пропаганди для херсонців.

Дуже хотілося б вірити, що Стремоусов не повернеться до Херсона більше вже ніколи. Хіба як затриманий за державну зраду — для участі в справедливому українському суді, пише Херсонське видання «Кавун».

“За голову “заступника голови Херсонської військово-цивільної адміністрації” Кирила Стремоусова, який раніше заявляв про намір приєднати область до Росії без “референдуму”, призначено нагороду”, – йдеться у повідомленні. На розклеєних листівках позначено ціну за “голову” колаборанта Стремоусова оцінили у 500 тис. гривень.

Фото: скрін.

05/15/2022

You cannot copy content of this page