fbpx

Кохання з першого погляду: рeальне пoчуття чи звичайнiсінький самooбман

Представники науки зі Швейцарії з’ясували, що любовні почуття з першого погляду зовсім не приклад хороших взаємин у спільному майбутньому. Насправді, такі почуття – звичайнісінький самообман.

Почуття з першого погляду, на відміну від любові в подружжі, не пов’язані зі зберіганням вірності та розумінням один одного, пише Радіо Максимум

Для отримання інформації організатори дослідження провели опитування в своїх наукових інститутах, а також в інтернеті. Після цього вчені зробили експеримент, під час якого з’ясували, які почуття належать до кохання з першого погляду і чи викликають вони такі ж емоції, як і тривалі відносини подружжя.

Результат проведеного дослідження показав, що найчастіше любов з першого погляду була не взаємною. Лише у небагатьох людей виникали відповідні почуття, на відміну від подружжя, у яких любов взаємна.

Читайте також: УКРАЇНЦІ БУДУТЬ ДЕШЕВО ЛІТАТИ В ЄВРОПУ: МІНІСТР ОЗВУЧИВ НЮАНСИ

Представники науки прийшли до висновку, що кохання з першого погляду не буває. Те, що заведено вважати першим коханням – один з інструментів пcихiки для самообману і зміцнення наявних стосунків.

You cannot copy content of this page