fbpx

“Кохання об’єднує”. Наталка Карпа поділилася красивою love story (фото)

Наталка Карпа вийшла заміж за військового Євгенія Терехова.

Одруження відбулося у Львові на минулих вихідних. Сьогодні співачка на своїй сторінці в Facebook поділилася красивою love story, за якою вони з нареченим вирушили в Карпати.
Наталка Карпа та Титановий Джексон перед весіллям з’їздили на одну з найефектніших вершин Карпат – гору “Захар Беркут” і там зняли Відеоісторію.
Співачка Наталка Карпа написала у своєму Facebook: “Кохання об’єднує”. Цю фразу ми вибрали девізом всього нашого весілля. Також вклали її і у передвесільне відео. Я виросла з бойківським коріннням, з любов’ю до етносимволіки. Женя – з Дніпра, військовий. Ми з різних куточків України, але нас об’єднало кохання!

Ми спілкуємось різними мовами, але чудово розуміємо слова, що йдуть від серця! Ми з різних сфер, але знаємо ціну вірності і любові! Ми різні, але стали одним цілим – новою українською сім’єю…Гора Захар Беркут.

І ми практично понад хмарами 1242 метри над рівнем моря”. Футболка Наталки в етностилі була одною з трьох весільних. Її створила український дизайнер Мальва Чернишова. А наречений Євген Терехов надів військову форму. Також на його грудях можна побачити Орден “За Мужність” III ступеня.

Читайте також: НАТАЛКА КАРПА У НЕЙМОВІРНО РОМАНТИЧНІЙ ФОТОСЕСІЇ З НОВОСПЕЧЕНИМ ЧОЛОВІКОМ (ФОТО)

karpa-fotos1 karpa-fotos

Джерело.

You cannot copy content of this page