fbpx
Дозвілля
Кохай українською: 12 романтичних слів для ваших близьких

Додайте різноманітності своїм стосункам і вражайте своїх коханих незабутніми словами. Ловіть 12 слів і виразів, якими вже можете дивувати своїх близьких.

Кохаю Тебе. Ці слова слід говорити своїй половинці щодня! Погодьтеся, українське “кохаю” звучить значно красивіше, ніж “люблю”. Та й забарвлення у цього слова романтичніше.

Шаленію від Тебе. Ці слова обов’язково додадуть пристрасті вашим стосункам.

Я залюблений Тобою. Залюблений означає сповнений любові, пристрасті до кого-небудь, закоханий, зачарований.

Я для Тебе небо прихилю. Якщо ви здатні на все для щастя своєї половинки, сміливо кажіть ці слова!

Серденько. Цей чудовий епітет є в найкращих зразках української літератури. Серденьком можна називати як чоловіка, так і жінку.

Крихітка. Якщо назвете цим пестливим словом свою кохану, вона відчує вашу опіку і турботу, почуватиме себе як за стіною. Також це прекрасне слово, щоб звертатися до своїх дітей.

Ясочко. Ясочка у буквальному значенні – те саме, що ласка (хижа тварина із дуже гнучким тілом). Та українські парубки полюбляли називати цим словом гарних жінок. Непогана аналогія!

Кралечка. Не забувайте щодня нагадувати своїм обраницям, які вони красиві. Чи з макіяжем, чи без, у білизні чи в розкішній сукні – вони завжди ваші кралечки.

Читайте також: 13 звичок, які прирікають вас на бідність

Лебідка. Дуже ніжне звертання до коханої. Коли хочете заспокоїти свою красуню – назвіть її лебідочкою.

Солоденький. А тепер ніжно про чоловіків. Після смачного поцілунку назвіть свого коханого солоденьким і точно не помилитеся.

Жайворонок. Прекрасне слово для романтичного і пристрасного ранку з коханим.

Джигун. Це українське слово означає “залицяльник, спокусник”. Коханий вас ласкає, цілує, обіймає, а ви йому: “Джиґун ти мій!”.

Джерело.