fbpx
Події
Кого треба привітати з Днем ангела 11 жовтня?

Кого треба привітати з Днем ангела 11 жовтня?

День ангела 11 жовтня відзначають жінки з іменами Анна та Марія, які є одними з найпопулярніших у світі.

Крім них, свої іменини цього осіннього дня святкують чоловіки, яких при народженні назвали ім’ям Харитон. 11 жовтня церква вшановує пам’ять їхнього небесного покровителя Харитона Сповідника.

Для Анни 11 жовтня звучать щирі вітання з днем ангела

Ім’я «Анна» має давньоєврейське походження і перекладається як «Божа благодать». Це джерело доброти, тому не варто дивуватися, якщо ще в дитинстві Аня приноситиме додому різних звірят, щоб вони не замерзли на вулиці.

Анни прив’язані до своєї сім’ї і протягом усього життя підтримують рідних та близьких своєю турботою та увагою. Не будуть сердитись, якщо навіть побачать, що їх добротою користуються з корисливою метою. Для них важлива справедливість, і тільки спираючись на неї, Анни прийматимуть важливі рішення.

Ганна – яскрава дівчина, комунікабельна, тому їй легко порозумітися з людьми. Вона добре себе показує і у школі, і на роботі. Щодо особистого життя, то тут у Ганни не все гладко. Найчастіше сімейне життя закінчується несприятливо, оскільки Ганна обирає в чоловіки невдах. Все це через те, що надто добра і їй шкода таких чоловіків.

Ганна завжди рада допомогти оточуючим. Вона вірна і віддана. Єдине, що вона не пробачить – це зрада чоловіка. Якщо про Ганну погано говорити, вона не засуджуватиме людину, але дочекається, що вона обов’язково вибачиться.

Таку жінку, як Ганна, варто оберігати. Саме тому День ангела для неї є одним із найважливіших урочистостей у році, з яким її варто обов’язково привітати віршем.

Сьогодні День ангела твій,

Дозволь тебе привітати!

Мила Анечка, зірка,

Не брешу чи лукавити:

Ти чудова людина

З усіх, що на заваді зустрічала!

Бажаю, щоб казка про кохання

У душі постійно звучала,

Не замовкаючи ні на мить

І зігріваючи в спеку і холоднечу.

Дякую вищі небеса

За щиру з тобою дружбу!

Дозволь міцно обійняти тебе

І щастя побажати, кохаючи!

День ангела святкують Марії 11 жовтня

«Марія» означає «гірка, кохана» і має давньоєврейське коріння. Маша неймовірно добра та ніжна. Це той рідкісний випадок, коли людина має чисту душу. У школі Марія показує себе старанною ученицею, з трепетом ставиться до рідних та близьких і завжди приходить їм на допомогу.

З нею легко спілкуватися, тому вона оточена друзями. Маша здатна сіяти навколо себе добро і всі до неї за цим тягнуться.

Дуже часто Марія присвячує своє життя допомоги іншим. Тому найчастіше стає волонтером чи йде до медицини. Вона чуйна, але натомість нічого не вимагає. Для неї важливіший добробут ближнього.

Марія дуже ретельно підходить до вибору супутника життя. Шукає його довго, бо цілком не може довіритися чоловікам. Але якщо знайдеться відповідний, то оточить його турботою та ласкою. Марія – вірна дружина та чудова господиня. Дуже важливо, щоб у сім’ї панувала довіра. Маша виховує м’яко, часто балує, що негативно може позначитися на ній самій.

День ангела для Марії – це ще один привід, щоб зібрати рідних та близьких за одним столом та поділитися потаємним. Посіяти тепло та добро. Такій людині обов’язково варто побажати всього найкращого, щоби енергія, яку вона віддає, обов’язково до неї поверталася.

Маріє! Скільки важливих слів

Поспішаємо сказати, щоб висловити своє кохання.

Скільки теплого та доброго хочемо сказати,

Щоб стало зрозумілим посил наших зізнань.

Ти велике добро дала,

Багато чого зуміла навчити,

Ти немов дороговказна зірка,

Яка турботою, щедрістю накрила.

Будь такою завжди,

Такою милою та чудовою,

І не забувай ніколи

Своїх близьких, для яких

Ти залишаєшся такою незамінною.

Привітати Харитона з днем ангела можна оригінальним віршем

Ім’я “Харитон” походить з грецької мови і означає “радість”. Хлопчик із цим ім’ям відрізняється завзятістю. Ця якість залишається з нею протягом усього життя. Для Харитона важлива справедливість, і це у ньому цінують оточуючі. Хоча його думка може змінюватись, але своїм принципам він залишається вірним.

Харитон не звик робити все швидко. Перед тим як починати роботу, все добре обдумає. Через це може здаватися занудою.

За характером Харітон чесний та добрий. Він ненавидить конфлікти і всіляко їх намагається уникати.

Порушити його стриманість може лише зрада та жадібність. У Харітона висока самооцінка. Відрізняється м’якістю та духовністю.

На професійній ниві йому важливо виявити аналітичний розум та логіку. Часто присвячує себе науці та техніці. Тому йому ідеально підійде професія інженера.

Харитон вміє розумітися на жінок, тому здатний вибрати собі хорошу дружину. Йому важливо, щоб вона його цінувала та описувала як ідеального господаря. Успіхи Харитона залежать безпосередньо від ситуації в будинку та клімату в сім’ї.

You cannot copy content of this page